Три новинки для ще більш ефективного захисту від сонця!

Вирушаючи на пляж або у відпустку, ми часто уявляємо себе як у рекламі баунті, де кришталево чисте небо, пальми, пісок і бездоганна шкіра. Але усвідомлення того, що сонце може негативно вплинути на нашу шкіру, та спричинити різні проблеми від простої сухості до передчасного старіння і навіть раку шкіри, розбиває цю красиву мрію вщент.

Але не засмучуйтесь! Image Skincare PREVENTION+® втілив інноваційну сонцезахисну технологію у трьох нових продуктах, щоб допомогти вам зберегти молодість і красу вашої шкіри. Отримайте ексклюзивний огляд цих потужних продуктів, які змінюють правила гри у захисті шкіри від УФ-випромінення.

1. Image Skincare PREVENTION+® clear solar gel SPF 30: Цей прозорий сонцезахисний гель перевершує всі очікування! Забудьте про важкі, жирні формули, які залишають білий відтінок і липкість. Його розкішна текстура невагомо розподіляється по шкірі, надаючи вам привабливий фініш для макіяжу. Він містить потужні антиоксиданти, вітамін C, вітамін E та зелений чай, які захищають вашу шкіру від вільних радикалів і попереджують ознаки старіння. Розкішний засіб рослинного походження, ферментований сквалан, забезпечує зволоження і розгладжує вашу шкіру. Тепер ви можете насолоджуватися сонцем без жодних обмежень

2. Image Skincare PREVENTION+® sun serum SPF 30 tinted: Прогресивна сонцезахисна сироватка, яка об'єднує в собі мінеральний захист SPF 30 і натуральний відтінок для шкіри - це неймовірна комбінація, яка зачаровує. Цей унікальний продукт пропонує ніжне покриття, що ідеально поєднується з будь-яким тоном шкіри, додаючи бездоганну красу і природну свіжість. Його розкішна формула містить рослинний сквалан, екстракти імбиру та ромашки, антиоксиданти та вітаміни, які надійно захищають вашу шкіру від УФ-шкоди і сухості. Відчуйте себе справжньою зіркою, завдяки цьому витонченому і ефективному продукту.

3. Image Skincare PREVENTION+® sun serum SPF 30: Насолоджуйтеся сонцем з повною впевненістю за допомогою цієї неймовірної сонцезахисної сироватки. Завдяки широкому спектру захисту SPF 30, ваша шкіра буде захищена від шкідливих променів, незалежно від вашого відтінку шкіри. Цей засіб містить унікальну комбінацію антиоксидантів, вітамінів C, E та рослинних екстрактів, які борються з оксидативним стресом і заспокоюють вашу шкіру. Зволожуюча формула допомагає запобігти сухості і передчасному старінню шкіри, а його легка консистенція робить його ідеальним для щоденного використання.

Не зволікайте! Почніть дбати про свою шкіру ще сьогодні і зберігайте свою молодість і красу на довгі роки вперед. Image Skincare турбується про вас!

13 червня 2023

Написати коментар

Ми автоматично визначили вашу мову як українську.
Ви можете змінити її тут:

Українська Російська