x
Разом: 0 грн.

Image Skincare

Професійна косметика для домашнього догляду

ЛІНІЇ ПРЕПАРАТІВ

Офіційний інтернет-магазин Image Skincare

В інтернет-магазині imageskincare.com.ua ви можете купити косметику Image Skincare прямо зі складу дистриб'ютора, за найкращою ціною, завжди з актуальними термінами придатності. А також отримати професійну консультацію по використанню продукції бренду. Для наших постійних клієнтів - акції, подарунки, закриті розпродажі!

IMAGE Skincare (Імідж Скинкеа) – космецевтіка з унікальними натуральними складами.

Кожна лінія бренду створена талановитими біоінженерами, які змогли розробити формули, що не мають гідних аналогів. Бренд був серед перших, хто «попрощався» з шкідливими хімічними компонентами, тому сьогодні, купуючи його продукцію, ви можете бути впевненими, що в ній немає ні грама парабенів та інших подібних елементів.

З лініями IMAGE Skincare так просто відчувати себе королевою!

Компанія намагалась максимально задовольнити потреби кожної жінки, тому був створений вражаючий асортимент. Але в такій кількості продукції дуже легко орієнтуватися: дизайнерський відділ розробив для кожної серії свій унікальний колір, стиль і оформлення. Тепер купити космецевтіку Image Skincare стало ще зручніше.

Ageless

– лінія, що зупиняє час! Тепер кожна жінка зможе почати профілактику старіння, не чекаючи появи перших серйозних зморшок. Володіє потужними захисними властивостями, завдяки чому використання такої косметики допомагає боротися з негативним впливом багатьох чинників ззовні (сонце, екологія, вода і т.д.).

Vital C

включає в себе засоби для деградованої і дуже чутливої шкіри. З їх допомогою ви забезпечите такому типу необхідний догляд плюс інтенсивне зволоження. Професійні косметологи часто вдаються до цієї лінії для догляду за шкірою з такою естетичної проблемою, як розацеа або купероз. Великий відсоток вітаміну С робить лінію ефективною проти старіння, підсилюючи клітинну регенерацію в цілому, а зокрема - не дає волозі випаровуватися з глибинних шарів дерми і підтримує оптимальний її рівень протягом 24-х годин.

Ormedic

– це лінія створена з органічних компонентів, тому підійде тим, хто прагне у всіх сферах свого життя користуватися виключно чистою продукцією. З такими косметичними препаратами ви тепер зможете здійснити оздоровчий догляд, і відновити дерму після проходження різних активних маніпуляцій в косметологічному кабінеті.

Clear Cell

використовується в комплексному лікуванні шкіри з акне, оскільки не тільки відновлює правильне функціонування сальних залоз, а й надає потужну бактерицидну дію за допомогою запатентованих протизапальних молекул. Ідеальне рішення для шкіри жирної, схильної до закупорки пір і утворення запалень.

Prevention+

спеціально була розроблена для посиленого захисту дерми від фотостаріння. Якщо використовувати лінію регулярно, то зможете запобігти багатьом захворюванням дерми, в тому числі і таке небезпечне, як рак. Кожен препарат містить потужну формулу на основі «прозорого» цинку, тіотаіна і унікального комплексу потрійної дії (Фотосома-Роксіс-Ультрас), тому клітини шкіри прекрасно захищені від ушкодження вільними радикалами.

Body Spa

допоможе вирішити безліч завдань, пов'язаних з віковими змінами тіла. Підтягнути контури фігури, зміцнити шкіру, зробивши її знову еластичною, благотворно вплинувши на вироблення колагену, а також зробити колір шкіри «сяючим зсередини» - все це стане можливим з препаратами з лінії Body Spa.

The MAX

– засоби, які допомагають по максимуму відкласти старіння шкіри. Сильнодіючі препарати в своєму складі містять нутріпептиди-міорелаксанти. Цей компонент посилений рослинними екстрактами і стовбуровими клітинами, що забезпечує отримання необхідного ефекту вже за кілька днів.

I Enhance

складається з концентрованих сироваток, застосування яких разом з будь-яким препаратом IMAGE Skincare (Імідж Скинкеа) дає яскраво виражений результат. Кожна сироватка містить високе і стабілізоване дозування багатьох активних компонентів, серед яких можна назвати стовбурові клітини, гіалуронову кислоту, ретинол та ін.

Як зробити замовлення:

ви можете оформити замовлення он-лайн або зателефонувати нам за телефонами, вказаними на сайті і наші менеджери допоможуть Вам це зробити.

Ваш офіційний інтернет-магазин косметики Image Skincare.