x
Разом: 0 грн.

Акне: як позбутися назавжди?

Акне є серйозною проблемою не тільки в підлітковому віці, але і в зрілому. Професійна косметика Image Skincare розроблена для шкіри, яка страждає від вугрових висипань, базується на передових технологіях, високоякісних компонентах і комплексному підході. Для лікування акне будь-якого ступеня американський бренд пропонує препарати зі спеціальної лінії Clear Cell, а також додаткові моно-засоби, які ефективно працюють над усуненням запалень разом зі звичайним щоденним доглядом.

Противугровий догляд від Іміджу

Імідж Скінкеа пропонує підходити до лікування акне і одиничних висипань комплексно: спочатку усунути причину запалень, пройшовши лікування з препаратами Clear Cell, а потім прибрати всі сліди (цятки, рубці) і пігментацію, поліпшивши колір і вирівнявши тон шкіри, скориставшись спеціальними відновлювальними масками і освітлюючими сироватками.

Етапи лікування акне >>

Етап 1. Лікування запалень.

Шкіра з акне потребує не тільки якісного очищення, але і антибактеріальної дії і впливу на роботу сальних залоз. Ідеальні для цих завдань всі очищаючі і тонізуючі препарати Clear Cell, формули яких засновані на саліциловій кислоті, екстрактах арніки і чайного дерева. Після етапу очищення в якості основного догляду передбачений матуючий крем, а для посилення антисептичної дії і глибокого очищення - маска анти-акне.

Регулярне використання всієї системи допоможе за короткий термін знизити, а в подальшому і повністю прибрати акне I-IV ступенів.

Етап 2. Усунення дефектів шкіри, що залишилися після запалень, і вирівнювання тону

Якщо на шкірі присутні поодинокі запалення і немає проблем з надлишком шкірного себума, тоді для якісного догляду можна скористатися препаратами з інших серій.

Для вирівнювання кольору шкіри, усунення одиничних прищиків підійдуть очищаючі гелі з AHA/BHA кислотами і оновлюючі маски-ексфоліатори.

Для відновлення вікової дерми і додання їй сяйва рекомендуються омолоджуючі креми і концентрати з ретинолом, а також освітлюючі і відбілюючі сироватки.

І пам'ятайте про головне правило чистої шкіри: не торкатися до обличчя брудними руками і не практикувати видавлювання ненависних прищиків в домашніх умовах!