x
Разом: 0 грн.

THE MAX (пептидна косметика)

THE MAX - сила інноваційних пептидів

Дія продуктів лінії THE MAX базується на унікальній системі, яка діє в трьох напрямках: корекція в'янучої шкіри, інтенсивне живлення, профілактика виникнення вікових змін. Омолодження шкіри, посилене захисними властивостями активних інгредієнтів, відбувається на клітинному рівні.

Дія, технологія і склад: запатентована брендом IMAGE система CPN створює бар'єр для зовнішніх стресових впливів, уповільнює окислювальні процеси, відновлює структуру ДНК. Перевагою всіх препаратів лінії є зміст ботулоподібних пептидних сполук, які розслаблюють лицьові м'язи, попереджаючи появу мімічних зморшок.

Ви можете досягти максимального омолодження шкіри з продуктами:

  • Гель, що не містить парабенів, кислот і сульфатів м'яко очистить чутливу і вікову шкіру. Ідеально підходить для використання після агресивних косметичних втручань.
  • Багатофункціональна сироватка є революційним продуктом, який містить рослинні стовбурові клітини.
  • Крем для обличчя з інноваційними пептидами може використовуватися для регулярного нічного догляду, а також в період відновлення після пластичних процедур.
  • Маска THE MAX розроблена для екстреного відновлення втомленої і тьмяної шкіри.
  • Крем для повік, створений на основі стовбурових клітин рослин і ботулоподібного пептиду, усуває набряки, зморшки, атонію верхньої повіки.
  • Крем з ліфтінговим ефектом для шиї повертає молодість і еластичність шкірі підборіддя, шиї, декольте.