x
Разом: 0 грн.

Косметика для догляду за тілом

Догляд за тілом так само важливий, як і догляд за обличчям. Але поширена ситуація, коли за шкірою обличчя ми доглядаємо щодня, використовуючи не тільки креми, а й маски, сироватки, бустери, а догляд за тілом, в кращому випадку, залишаємо на завтра, в гіршому - тільки зіткнувшись з проблемою, починаємо щось робити. Перетворіть догляд за тілом в приємний і ефективний ритуал з косметикою Імідж Скинкеа.

З найбільш поширених проблем, з якими ми стикаємося, можна виділити наступні:

- тьмяний нездоровий колір шкіри. Фахівці рекомендують вирішувати таку недосконалість, ввівши в щотижневий догляд скраби для тіла. Найбільш ефективними вважаються препарати на основі відлущуючих кислот (гліколева, молочна, яблучна), фіто-екстрактів і масел, пудрі з шкаралупи волоського горіха, абрикосових кісточок і т.п. Такі засоби не тільки делікатно видалять ороговілі клітини епідермісу, а й відновлять красивий колір шкіри і наситять її вологою;

- целюліт, атонія шкіри, нерівності на поверхні шкірних покривів, корекція контурів тіла. Для таких завдань професіонали рекомендують використовувати спеціальні зміцнюючі антицелюлітні креми, створені на унікальних поліпептидних комплексах. Такі препарати здатні швидко зміцнити й підтягнути шкіру, мінімізувавши прояви целюліту, а також відкоригувати контури силуету;

- сухість шкіри, локальні лущення і огрубілі ділянки. Єдине рішення цієї проблеми - інтенсивне і регулярне зволоження. Фахівці рекомендують використовувати для таких цілей зволожуючі лосьйони і креми, розроблені на основі гліколевої кислоти, ретинолу, антиоксидантів, вітамінів і поліпептидів. Тільки професійні препарати здатні швидко відновити і підтримувати на оптимальному рівні гідробаланс в дермі, зменшити всі вікові прояви на тілі.

В Image Skincare для вирішення перерахованих вище завдань була розроблена унікальна лінійка Body Spa, що дозволяє грамотно проводити профілактичні процедури і підтримувати шкіру тіла в ідеальному стані в домашніх умовах.