x
Разом: 0 грн.

Косметика для шкіри з розацеа

Image Skincare - це професійні засоби, розроблені провідними вченими і хіміками, які крім грамотного догляду забезпечують і лікувальний ефект. За допомогою такої косметики можна вирішувати багато косметичних проблем шкіри, в тому числі і розацеа.

Розацеа або рожеві вугри частіше діагностується на світлій шкірі, має кілька стадій перебігу. Найактивніші прояви необхідно лікувати медикаментозно у фахівця, а ось в період ремісії важливо почати застосовувати такі косметичні засоби, які розроблені для догляду за чутливою дермою, схильної до почервоніння і висипань. Такі препарати в своїй формулі містять компоненти, ефективно зміцнюють стінки кровоносних судин, які надають бактерицидну і дезинфікуючу дію.

Які лінії від Image Skincare можуть використовуватися при розацеа: читайте внизу сторінки >>

Лінії Image Skincare, які містять препарати по догляду за шкірою з розацеа

- Лінія Ormedic. Ця унікальна серія на основі органічних компонентів, яка розроблена спеціально для відновлення чутливої шкіри (а саме така шкіра найчастіше схильна до цієї проблеми). Очищаючий гель з алое допоможе делікатно видалити забруднення з роздратованої шкіри і заспокоїти її. Заспокійлива гель-маска допоможе відновити цілісність шкірного покриву, а біо-пептидний нічний крем нормалізує загальний стан дерми, поверне здоровий тон обличчю.

- Лінія Vital C. Ця серія препаратів забезпечує делікатний догляд за дермою, схильною до запалень. Для очищення шкіри з розацеа розроблено молочко з вітаміном C, яке не вимагає використання води. Для щоденного догляду передбачений комплекс препаратів, що складається з універсального зволожуючого крема та нічного відновлювального крему з вітаміном C, а також такі допоміжні доглядові препарати, як ензимна маска, зволожуюча антивікова сироватка та інтенсивний зволожуючий бустер.

- Лінія Clear Cell. Серія розроблена для лікування жирної і проблемної шкіри. Для делікатного очищення і тонізації такого типу дерми розроблені саліциловий гель та емульсія анти-акне, а попрацювати над зменшенням запалень і нормалізацією загального стану проблемної шкіри можна за допомогою основного догляду, а також додаткового у вигляді маски анти-акне с AHA/BHA+сірка, та відновлювальної сироватки.

Також препарати для шкіри з розацеа і куперозом є в лініях I Enhance (концентрати), The Max та MD (для вікової шкіри з почервонінням і розацеа), Iluma (якщо необхідно також лікування пігментації) і, звичайно ж, Prevention (денні креми з високим фактором захисту від сонця).

Перейти до повного списку препаратів >>