x
Разом: 0 грн.

Косметика для сухої та чутливої шкіри

Image Skincare пропонує цілий сонм професійних препаратів для оптимального догляду за сухою/чутливою шкірою - спеціальну лінійку Ormedic, розроблену на органічних і гіпоалергенних формулах, а також високоефективні засоби з інших серій, що не провокують в дермі ніяких негативних реакцій.

Які препарати під забороною для сухої/чутливої шкіри? >>

Які препарати під забороною для сухої/чутливої шкіри?

Суха шкіра набагато сприйнятлива до доглядових препаратів, ніж жирна/комбінована або нормальна, а чутлива і поготів. Тому власницям такого типу дерми слід в своєму щоденному догляді:

  • не використовувати скраби і ексфоліатори з великим абразивом, які здатні травмувати тонку суху шкіру. Перевагу слід віддавати м'яким відлущуючим засобам, як наприклад, Ormedic Balancing Gel Polisher;
  • з обережністю використовувати препарати з ретинолом (жиророзчинна форма вітаміну A). Ретинол сам по собі добре підсушує шкіру, тому для сухої/чутливої шкіри слід підбирати засоби з невисокою концентрацією вітаміну A і вводити їх в свій догляд поступово, даючи дермі можливість звикнути до формули;
  • не застосовувати препарати, в складі яких присутні спирти. Навіть якщо потрібно підсушити запалення на сухій/чутливій шкірі. Для таких випадків у Image Skincare передбачені делікатні протизапальні засоби - легкі гелі для вмивання і ензимна маска з антибактеріальним ефектом.

3 табу у догляді за сухою/чутливою шкірою?

Завдати шкоди сухій/чутливій шкірі можуть не тільки неправильно підібрані засоби. Посилити поточний стан, посилюючи роздратування, стянутість і лущення, можуть і звичайні помилки в догляді. Які?

1. Недостатнє зволоження. Навіть один день без зволожуючого засобу неприпустимий. Рекомендується на ранок використовувати легкі текстури для інтенсивного зволоження, наприклад, Vital C Hydrating Intense Moisturizer, а ввечері використовувати щільний крем для посиленого живлення шкіри або спеціальну олію для обличчя.

2. Часте застосування пілінгів. Надмірна ексфоліація на сухій/чутливій шкірі - шлях до великих подразнень і посилення стягнутості. Відлущування можна проводити і навіть потрібно, але тільки за допомогою м'якого ексфоліатора на основі AHA/BHA кислот і не частіше 1 разу на тиждень.

3. Неправильна температура води під час вмивання. Запам'ятайте, вода повинна бути прохолодною, а найкраще мінеральною.

Важливо! При виборі препаратів для сухої/чутливої шкіри, слід завжди звертати увагу, чи є сертифікати, що підтверджують їх високу безпеку і гіпоалергенність.