x
Разом: 0 грн.

Зневоднення шкіри: причини і препарати для усунення

Зневоднення шкіри хоч і тимчасово специфічний стан, але вимагає особливої, можна сказати, підвищеної уваги. Ігнорування проблеми - прямий шлях до швидко постарілого обличчя і поганого настрою. Процеси, запущення тривалої дегідратації шкіри, можуть бути незворотними. Ефективне рішення в боротьбі зі зневоднення шкіри пропонує бренд професійної косметики Image Skincare: унікальні препарати з потужними формулами швидко відновлюють структуру дерми, покращуючи метаболізм клітин і, тим самим, повертають шкірі пружність, шовковистість і м'якість.

Причини зневоднення шкіри >>

Причини зневоднення шкіри

Шкіра - найбільша частина людського організму і при цьому, самий чутливий і делікатний його орган. Вона виступає в якості першого природного захисного бар'єру перед цілою низкою зовнішніх агресивних чинників. І один з найнебезпечніших, здатний швидко зістарити дерму, позбавивши її вологи - це, звичайно ж, ультрафіолет. До іншим агресивним факторам, що сприяють зневодненню шкіри, можна віднести:

- сухе повітря, як на вулиці, так і вдома. І якщо на погоду за вікном вплинути ми не можемо, то створити сприятливий мікроклімат будинку за допомогою зволожувача повітря - цілком!

- неправильно підібрану косметику;

- шкідливі звички, наприклад, куріння, надмірне споживання алкоголю, неправильне харчування, недостатнє споживання чистої води за день;

- і навіть низька якість сну - пізні засинання, та ще й з гаджетами, в погано провітрюваній кімнаті.

Косметика для збезводненої шкіри від Image Skincare

Проблема зневоднення може виникнути на будь-якому типі шкіри, навіть на жирній. У Імідж Скинкеа можна підібрати препарати додаткового зволоження, як універсальні, так і розроблені під конкретний тип дерми.

Це потужні формули з легкими текстурами, які миттєво дають необхідне інтенсивне зволоження і, при цьому, не забивають пори. Головні зволожуючі агенти, які використовуються - гіалуронова кислота, алое, рослинний гліцерин, екстракти водоростей, пропіленгліколь.