x
Разом: 0 грн.

Вибір косметики за інгредієнтами і технології

Космецевтика Image Skincare має хороші концентровані «робочі» склади. Відмінно продумана комбінація активних інгредієнтів надає можливість підібрати лінію препаратів, формула яких буде повністю відповідати індивідуальним потребам шкіри. Залежно від мети впливу і бажаних результатів, косметологи включають в програму догляду засобів від Image, що містять такі компоненти: ензими, освітлюючі інгредієнти, антиоксиданти, вітамін С, AHA/BHA (кислоти), ретинол, пептиди, рослинні стовбурові клітини. На особливу увагу заслуговує інноваційна векторна технологія, яка дозволяє доставити активні компоненти максимально глибоко, забезпечуючи таким чином найкращий ефект. Більш докладно про дії кожного компонента читайте внизу цієї сторінки.

Ензими: здатні значно прискорювати процеси, що відбуваються в живих клітинах. Косметологи використовують цю здатність, щоб викликати відлущування (ексфоліацію) ороговілих клітин з поверхні дерми. Завдяки каталітичного впливу ензими активізують відновлювальні та регенеративні процеси, а також сприяють глибокому очищенню шкіри. Білкова природа сполук захищає шкіру від впливу різних чинників навколишнього середовища, які викликають передчасне старіння. Image Skincare створила ряд препаратів, до складу яких входять ензими, наприклад ензимну маска з лінії Vital C, оновлююча маска The Max, сироватка для відбілювання Iluma.

Освітлюючі інгредієнти: можуть мати різний характер походження. Розробляючи препарати для додання шкірі рівного тону, фахівці Імідж Скинкеа, брали за основу рослинні екстракти. Лінії Iluma, I Enhance, Ageless, Vital C містять природні компоненти, які ефективно освітлюють і відбілюють пігментацію і веснянки.

Антиоксиданти: до цієї групи належать мінеральні сполуки, вітаміни і похідні каротину. Вловлюючи вільні радикали, антиоксиданти забезпечують надійний захист від їх руйнівної дії, яке викликає передчасне в'янення шкіри. Формула кожного другого продукту Image Skincare збагачена антиоксидантами, дія яких спрямована на боротьбу зі стресом і поліпшення загального стану шкіри.

Вітамін С: є базовим компонентом, який проявляє потужні антиоксидантні властивості і запобігає процес появи вікових змін. Препарати Імідж Скинкеа насичують втомлену від забруднень навколишнього середовища шкіру вітаміном С, представленим в стабільних формах. Щоб запобігти дефіциту вітаміну С в клітинах епідермісу, необхідно включити хоча б один препарат з лінії Vital C, Prevention в основну програму догляду за шкірою обличчя.

АНА/ВНА: «Фруктові кислоти» забезпечують ретельну ексфоліацію і очищення глибоких шарів дерми. АНА-кислоти добре розчиняються у воді, видаляють з поверхні шкіри омертвілі клітини, активізують виробництво природного колагену в клітинах, розгладжують і зменшують зморшки. Жиророзчинна саліцилова кислота (ВНА) проявляє підсушуючу і антисептичну дію, яке розробники Image Skincare використовували, щоб забезпечити якісний догляд для жирної шкіри, схильної до акне.

Ретинол: є одним з похідних вітаміну А, широко використовуваного в професійній косметології. Висока активність ретинолу накладає деякі обмеження на його використання: він вводиться тільки в формулу препаратів, розроблених для нічного догляду. Косметику з вмістом ретинолу «вводять в раціон» поступово, поєднуючи з обов'язковим нанесенням в денний час сонцезахисних продуктів. Ретинол представлений в якості 25% -ного концентрату в лінії I Enhance, а також присутня в серії Ageless.

Пептиди: є багатообіцяючим інгредієнтом, який активно почали застосовувати в професійній косметології. Image Skincare розробила ряд пептидних комплексів, які безпосередньо впливають на процес життєдіяльності клітин, зокрема, уповільнюють і призупиняють процес старіння, проникаючи в глибокі шари епідермісу. Крім того, пептиди значно прискорюють загоєння дрібних ушкоджень і висипань, надають протизапальний ефект. Image Skincare активно використовує силу пептидів, збагачуючи ними продукти з різних серій.

Рослинні стовбурові клітини: здатні уповільнити процес старіння, повертаючи епітеліальних клітин енергію молодості, і посилити процеси регенерації, які істотно сповільнюються з віком. Стовбурові клітини рослинного походження виконують регуляторну функцію, яка допомагає зберегти молодість і тонус шкіри. Звикання до дії фітоклітин не спостерігається, тому їх можна застосовувати як курсами, так і без перерв.

Векторна технологія: є ексклюзивним ноу-хау розробників Image Skincare, які зробили справжній прорив в розробці космецевтических препаратів. Технологія транспортує діючі речовини в глибокі шари шкіри, паралельно забезпечуючи поступове їх вивільнення протягом двох діб. Препарати на основі антивікової векторної технології представлені в лінійці The Max, Ageless.