x
Разом: 0 грн.

Про магазин

Офіційний інтернет-магазин професійної космецевтики Image Skincare (США) представляє повний асортимент продукції самого інноваційного бренду. Він стрімко завойовує популярність у кращих косметологів країни і їх клієнтів.

Просто ця косметика дійсно працює!

Якщо Ви втомилися витрачати серйозні суми на красиві баночки, вміст яких смачно пахне, але практично не дає результату - прийшов час спробувати космецевтику від Image! Американська косметика завжди славилася працею на результат. Космецевтика Імідж Скинкеа - одна з кращих серед працюючих!

Чому Image Skincare

Американська компанія Image Skincare була створена на початку цього століття (14 років тому), але блискавично «злетіла», з легкістю обходячи визнаних лідерів ринку професійної косметики і космецевтіки.

Космецевтика IMAGE створюється командою докторів естетичної медицини і хіміків. Перші знають, що саме потрібно клієнту, другі - як це зробити. Вся продукція випускається виключно в США і проходить багатоступеневу процедуру перевірки якості.

Торговий майданчик imageskincare.com.ua

Вся продукція, що реалізується на сайті imageskincare.com.ua, поставляється виключно зі складів офіційного дистриб'ютора косметики Image Skincare в Україні.

Продукція бренду

Дієві висококонцентровані склади, що містять перевірені часом, а також інноваційні компоненти, чия ефективність підтверджується найсучаснішими дослідженнями. Технологи Імідж Скинкеа шукають ідеальні інгредієнти для того, щоб досягти приголомшливих результатів.

Широкий асортимент косметики для домашнього догляду дозволяє підібрати повний комплекс засобів для кожного етапу турботи про шкіру: від очищення і тонізації до ексфоліації, глибокого живлення, екстра-зволоження, захисту.

Компанія Image Skincare знаходиться в постійному науковому пошуку: сотні досліджень, апробація нових ще більш досконалих формул. Кожна новинка цього бренду відкриває нову сторінку науки про красу.

Турбота про Вашу шкіру і навколишнє середовище

Косметика Image SC не містить парабенів, нафтопродуктів, хімічних консервантів. Вона ніколи не тестувалася і не буде проходити випробувань на тваринах. Виробництво високо екологічно, виключено будь-яку шкоду навколишньому середовищу. В якості ароматизаторів - тільки 100% чисті ефірні масла.

Наші переваги

Купуючи косметику Image Skincare в офіційному інтернет-магазині imageskincare.com.ua, Ви будете впевнені, що отримуєте 100% оригінальну косметику, вироблену в США, яка правильно зберігалася, має валідні терміни, і дія якої буде відповідати тому, що обіцяє виробник, і що написано на баночці.

Команда нашого інтернет-магазину запропонує Вам преміум-обслуговування, яке повністю відповідає якості товарів, які Ви купуєте. Якщо Вам необхідна допомога в підборі догляду, просто зверніться до наших консультантів, які пройшли повний курс навчання по всіх лініях і процедурам і зможуть запропонувати рішення, яке підходить саме Вам.

Замовлення буде доставлений Вам максимально швидко, і тим способом, який Вам підходить.

Зателефонуйте нам за телефонами, вказаними в шапці сайту або зробіть замовлення з вітрини інтернет-магазину. Ви переконаєтеся, що косметика для щоденного догляду насправді може вирішувати проблеми, і часом - вельми складні!

Видатні результати з косметикою Image Skincare - це те, чого ви хочете, і те, що ми можемо Вам запропонувати!