Термін придатності Defense Lip Enhancer SPF15 та Daily Ultimate Protection Moisturizer SPF50

Шановні клієнти!

Зверніть увагу на те, що раніше на даних засобах (на шві туби) була вказана неправильна дата закінчення терміну придатності продукту (технологічна "накладка"), в той час, як актуальний термін придатності зазначений на зовнішній картонній упаковці.

UPD (20.05.21): на сьогодняшній день виробник перенаніс маркування на шві туби, і привів фактичний і означений термін придатності у відповідність один до одного.

Це сталося через розбіжності технологічних циклів випробувань нового продукту і його виробництва. Засіб було розлито в упаковки в січні 2020 року і на той момент компанією Image Skincare ще не були завершені всі дослідження стабільності продукту протягом 30 місяців. На шві туби був вказаний термін 12 місяців (тобто дата закінчення зберігання 01/21), який компанія могла гарантувати, грунтуючись на вже проведених на той момент дослідженнях. У січні 2021 року Image Skincare завершив тестування даного продукту, і отримав дані, що термін його безпечного зберігання і використання гарантовано становить 30 місяців. Тому на зовнішній коробці було зроблене правильне маркування 07/22.

Така упаковка у всіх кремів, які були випущені в партії оновленого Омолоджуючого сонцезахисного крему SPF-50 (тільки фізичні фільтри) і Бальзаму для губ SPF-15, яка зараз продається в Україні. Якщо для вас невідповідність маркування на тубі і маркування на картонній упаковці є неприпустимим, утримайтеся від покупки даного крему до тих пір, поки в Україну не буде ввезена наступна партія.

Терміни придатності Prevention+ Defense Lip Enhancer SPF-15 і Prevention+ Daily Ultimate Protection Moisturizer SPF 50, які ми можемо запропонувати Вам сьогодні - до 07.2022 року.


05 березня 2021

Написати коментар

Ми автоматично визначили вашу мову як українську.
Ви можете змінити її тут:

Українська Російська