3 шикарні новинки Image Skincare вже у продажу!

Новинки - це завжди класно! Особливо якщо це новинки від бренду Image Skincare! Кожен день високо технологічна американська лабораторія працює над тим, щоб створити ще більш ефективні, і ще більш безпечні засоби.

Отже, зустрічайте!

Лінія The Max доповнена двома інноваційними препаратами, які ефективно борються з віковими змінами шкіри!

Крем-гель контур Зе Макс (The Max Contour crème)

Цей технічно досконалий гель-крем протистоїть видимим ефектам сили тяжіння, повертаючи шкірі пружність і об'єм. Його завдання - створення ідеального контуру обличчя.

Застосовується для догляду за шкірою з віковими змінами. Відновлює овал обличчя: значно пом'якшує ознаки вікового гравітаційного птозу, зміцнює шкіру, за рахунок чого істотно підтягується лінія підборіддя і щік. Крім цього «працює» над якістю шкіри, стимулюючи вироблення власного колагену, зволожуючи її, і забезпечуючи антиоксидантний захист.

Мікрофлюїд для розгладження зморшок (The Max Wrinkle smoother)

Ця багатофункціональна сироватка поєднує в собі пептид для боротьби зі зморшками, що розгладжує полімер і технологію стовбурових клітин рослин для зменшення появи зморшок.

Таким чином, вона працює на запобіганням появи нових ліній + розгладжує ті, які виникли раніше. Клінічні дослідження показали, що за 4 тижні тестування глибина зморшок зменшується в середньому до 25%!

Також новинка представлена в оновленій лінії Prevention+ - лінії сонцезахисних засобів нового покоління.

Сонцезахисний бальзам для губ SPF 15 (Daily defence lip balm SPF 15)

Цей зволожуючий комплекс для губ з захистом SPF 15 - must have на кожен день. Містить мікросфери морського колагену, які надають губам пухкість і повноту, ретельно захищають шкіру, що дозволяє продовжити молодість і свіжість області рота.

Без октіноксата і оксибензон, без парабенів і штучних ароматизаторів.

13 серпня 2020

Написати коментар

Ми автоматично визначили вашу мову як українську.
Ви можете змінити її тут:

Українська Російська