5 поширених літніх проблем зі шкірою та способи їх лікування


Теплі літні місяці чудово підходять для проведення часу на свіжому повітрі, але можуть завдати шкоди вашій шкірі. Прямі УФ-промені та додатковий піт, який залишається на поверхні від підвищеної вологості, на вашій шкірі можуть з’явитися ознаки запалення та стресу.

Хоча такі проблеми, як висипання від тепла та сонячні опіки, є надзвичайно поширеними літніми проблемами зі шкірою, ви також можете зіткнутися з сухою та подразненою шкірою, а також із складнішими для лікування проблемами, такими як фолікуліт.

Прищі

Однією з найпоширеніших проблем шкіри є прищі. Влітку висока температура та вологість можуть бути однією з причин появи прищів. Коли ви потієте, ваші пори можуть закупорюватися жирами та бактеріями, які знаходяться на вашій шкірі.

З часом ці брудні та забиті пори можуть призвести до появи як незначних, так і серйозних ознак акне. Якщо ви проводите значну частину свого дня у спеку та пітнієте, спроба мінімізувати виділення поту на шкірі може допомогти зменшити ймовірність появи прищів.

Замість того, щоб витирати шкіру сухою тканиною або рушником, промокніть її. Протирання може подразнити вашу шкіру та розтягнути пори, що підвищить ймовірність висипань або запалень. З іншого боку, промокання не розтягне вашу шкіру та може видалити таку ж кількість поверхневого поту та іншої вологи.

Якщо ви часто боретеся з висипаннями вугрів, ми любимо наш очищувальний засіб від прищів CLEAR CELL, який допомагає зменшити ознаки та симптоми плям. Завдяки списку інгредієнтів, який включає 2% саліцилової кислоти, ви не тільки допоможете зменшити поточні плями, але й запобіжите майбутнім спалахам.

Суха шкіра

Незважаючи на те, що літні місяці можуть принести високу вологість, сухість шкіри все ще є дуже серйозною проблемою, з якою багатьом із нас доводиться мати справу. Проведення часу в приміщенні з кондиціонером може швидко призвести до сухості та роздратування шкіри, але це також може статися під відкритим небом під вітром і теплим сонцем.

Є цілий ряд способів, які допоможуть запобігти сухості шкіри влітку. Зволожуючий сонцезахисний крем, такий як наш щоденний зволожуючий крем PREVENTION+, є надзвичайно важливим, і він повинен мати рейтинг SPF не нижче 30. Це не тільки захистить вашу шкіру від UVA та UVB променів, але й допоможе додати необхідного зволоження верхній частині шкіри. рівнів вашої шкіри.

Зволожуючий лосьйон також є чудовим способом допомогти вашій шкірі зберегти вологу протягом дня. Незалежно від того, чи проводите ви час на свіжому повітрі, чи в приміщенні з кондиціонером, ми любимо наш інтенсивний зволожуючий крем VITAL C під час спеки літа. Він чудово підходить для інтенсивного зволоження спраглої шкіри завдяки суміші інгредієнтів гіалуронової кислоти, оливкової олії та масла ши.

Ви також можете піти ще далі з нашим набором Нічне зволоження, який пропонує цілий ряд продуктів, які працюють разом, щоб забезпечити інтенсивний рівень гідратації. Ви побачите високоякісні та цільові інгредієнти, включаючи гіалуронову кислоту, стовбурові клітини рослинного походження, кераміди та антиоксиданти.

Фолікуліт

Подібно до вугрової висипки, фолікуліт утворює схожі на вигляд плями з волосяних фолікулів замість пор. Коли піт, бактерії та олії утворюються на вашій шкірі, вони можуть проникнути у ваші волосяні фолікули та почати утворювати сверблячі запалені шишки.

Фолікуліт характерний для людей, які проводять багато часу в гідромасажній ванні, виконують важкі тренування в тренажерному залі або переживають спекотні та вологі літні місяці в тісному одязі. Один із найпростіших способів запобігти фолікуліту – це одягнути легший і більш повітряний одяг, щоб правильний потік повітря міг охолодити та висушити шкіру.

Якщо ви помітили велику кількість висипань з фолікулів, використання теплої тканини для компресу на ділянці може осушити нерівності та забезпечити швидке полегшення. Якщо свербіж є проблемою, простий гідрокортизоновий крем може майже миттєво заспокоїти уражену ділянку. Для більш серйозних спалахів відвідування дерматолога було б хорошим вибором, якщо потрібен антибіотик за рецептом.

Тепловий висип

Теплова висипка, також відома як попрілості, — це неприємний поверхневий висип, який може проявлятися у вигляді ніжних і сверблячих горбків на потилиці, під пахвами, у паховій області або на спині. Основною причиною теплової висипки є рясне потовиділення в поєднанні з тісним одягом або відсутністю повітряного потоку на певних ділянках шкіри.

Якщо ви проводите багато часу на вулиці при екстремальних температурах, велика ймовірність, що незабаром ви зіткнетеся з висипом від спеки. Щоб зменшити ймовірність виникнення цієї неприємної проблеми зі шкірою, носіть вільний дихаючий одяг із бавовни, щоб відводити вологу від шкіри.

Сонячний опік

Можливо, найпоширенішою проблемою шкіри, з якою ви можете зіткнутися цього літа, є сонячні опіки. Вам не потрібно проводити багато часу на вулиці, щоб помітити вплив UVA та UVB на вашу шкіру. У той час як невелика кількість ультрафіолетового опромінення може забезпечити гарну засмагу, занадто велика кількість потенційно може призвести до більш високого ризику раку шкіри.

Проводячи будь-який час на сонці, особливо в дні з високим ультрафіолетовим випромінюванням, завжди обов’язково користуйтеся сонцезахисним кремом із високим SPF, таким як наш щоденний зволожуючий крем PREVENTION+. Він пропонує рівень захисту SPF 50, щоб захистити ваше обличчя та шию від UVA та UVB.

Окрім шкіри на обличчі, ваші губи також можуть мати цілеспрямований захист. Наш щоденний захисний крем для губ PREVENTION+ пропонує SPF 15, щоб допомогти зберегти ваші губи зволоженими та захищеними від ультрафіолетового випромінювання завдяки суміші оксиду цинку, мікросфер морського колагену та пальмітоілових трипептидів.

14 липня 2022

Написати коментар

Ми автоматично визначили вашу мову як українську.
Ви можете змінити її тут:

Українська Російська