Ключ до усунення сухості шкіри: раз і назавжди!

Груба шкіра, або що лущиться. Сухі плями на щоках. Тріщини на руках. Потріскані губи. Свербіж. Жоден з побічних ефектів, яких зазнає наша шкіра під час холодних зимових температур, не є приємним, але є хороша новина: сухість можна полегшити або навіть запобігти за допомогою правильного режиму догляду за сухою шкірою як вдень, так і вночі з косметичними засобами Image Skincare.

Хоча сухість шкіри є генетично зумовленою, вона може виникнути у будь-кого, особливо під час падіння рівня ртутного стовпчика або у вітряну погоду. Ці неприємні симптоми, як правило, спричинені зменшенням кількості води та/або жиру у верхньому шарі шкіри - роговому шарі. Жир (ліпіди) відіграють важливу роль у запобіганні випаровуванню води, "утримуючи" її, тоді як саме вода допомагає вашій шкірі відчувати себе м'якою та еластичною. Зовнішній шар вашої шкіри також містить групу речовин, які називаються природними зволожуючими факторами (NMF), до якої входять такі елементи, як амінокислоти, пептиди, цукри, молочна кислота та сечовина.

Що ж посилює сухість шкіри? Ми всі знаємо, що мандрівки холодними та вітряними горами, ймовірно, спричиняють сухість, але є й інші обставини, за яких ви можете відчувати більшу сухість:

  • Сухе повітря (або, навпаки, низька вологість), що спричиняє помітне зменшення вмісту води. Це може бути погода, клімат або надмірне використання опалення в приміщенні.
  • Жорсткі інгредієнти для догляду за шкірою, такі як мило, спирт та ароматизатори, які потенційно можуть подразнювати шкіру і витягувати з неї необхідну вологу.
  • Жорстка вода, яка містить високу концентрацію мінералів, таких як магній, свинець і цинк, може залишати плівку, яка фактично блокує проникнення вологи в шкіру.
  • Надмірне вмивання, яке позбавляє шкіру природної вологи.
  • Вік - шкіра має тенденцію ставати тоншою і сухішою у всіх нас, коли ми стаємо старшими.
  • Плавання часто призводить до пересушування шкіри через хлор у басейнах.
  • Шкірні захворювання, такі як екзема та псоріаз, проявляються як сухість шкіри.

Якщо ви відчуваєте свербіж і лущення, намагайтеся уникати цих тригерів. Для миттєвого та довготривалого полегшення стану, а також для відновлення м'якої, еластичної та здорової шкіри завжди дотримуйтесь режиму зволожуючого догляду, щоб підживлювати шкіру ззовні.

Нижче наведено ефективні процедури догляду за шкірою вдень і вночі, які допоможуть позбутися сухості та зневоднення і зробити шкіру здоровою, сяючою та свіжою.

Очищення (ранок/вечір)

Зволожуючий засіб для вмивання обличчя Vital C: Використовуйте вдень і вночі, щоб наситити шкіру вологою та очистити її від забруднень, що закупорюють пори, не порушуючи при цьому делікатний шкірний бар'єр.

VITAL C Hydrating facial cleanser

Зволоження (ранок/вечір)

Зволожуючий спрей для обличчя Vital C: Цей легкий засіб зволожує, залишаючи шкіру оксамитово м'якою, наче роса. Завдяки антиоксидантному вітаміну С та розкішним мікрочастинкам золота він допомагає захистити обличчя від щоденного впливу несприятливих факторів довкілля. Крім того, волога шкіра краще сприймає наступні процедури догляду за нею, тож це допоможе запобігти її пересиханню перед наступним етапом.

VITAL C Hydrating facial mist

Зволожуюча маска (ранок/вечір)

Зволожуюча гідрогелева маска I Mask: Ця гідрогелева маска забезпечує миттєве зволоження сухої, тьмяної або виснаженої шкіри. Охолоджуючи та заспокоюючи, маска освіжає та оживляє спраглу шкіру завдяки багатим на мінерали водам та гіалуроновій кислоті.

IMASK Hydrogel sheet mask

Концентрована сироватка

Ранок:

Зволожуюча антивікова сироватка Vital C: Після очищення і тонізації нанесіть одну з цих сироваток, щоб наситити шкіру антивіковими інгредієнтами і відновити зволоження. Після того, як засіб вбереться, ви також можете нанести інтенсивний освітлювач для обличчя Iluma, який містить транексамову кислоту, потужний освітлювальний компонент, що допомагає виправити та запобігти появі знебарвлення шкіри, аскорбінову кислоту, стабільний похідний вітаміну С, який допомагає посилити сяйво, та ніацинамід, відновлювач шкіри, який допомагає помітно покращити зовнішній вигляд тьмяної, нерівної шкіри.

VITAL C Hydrating anti aging serum

Вечір:

Ageless Total Pure Hyaluronic 6 Filler: ввечері ви можете нанести дві сироватки, в тому числі одну з варіантів Vital C, про які йшлося вище. Оскільки ваша шкіра втрачає більше води під час сну, нанесіть спочатку Ageless з шістьма унікальними формами гіалуронової кислоти. Це все одно, що дати шкірі склянку свіжої води!

AGELESS total pure hyaluronic 6 filler

Зволожуйте область навколо очей! (ранок/вечір)

Зволожуючий гель для відновлення шкіри навколо очей Vital C: Нанесіть невелику краплю на кожне повіко, щоб захистити шкіру навколо очей від дрібних зморшок і сухості.

Утримайте вологу!

Ранок:

Якщо ви відчуваєте, що ваша шкіра достатньо доглянута після нанесення сироватки, ви також можете одразу нанести зволожуючий крем з SPF, наприклад, щоденний зволожуючий крем Prevention+ SPF 30+. Цей засіб забезпечує широкий спектр захисту від шкідливих сонячних променів UVA і UVB. Формула із захистом від передчасного старіння допомагає захистити шкіру від синього світла гаджетів і сонця.

PREVENTION+ Daily hydrating moisturizer

Вечір:

Нанесіть на сироватку більш насичений зволожуючий крем або олію для обличчя, щоб утримати вологу та інші активні інгредієнти і втамувати спрагу шкіри, поки ви спите.

Балансуючий біопептидний крем Ormedic: Цей розкішний крем балансує шкіру, що втрачає вологу. Унікальний пептид з ефектом хайлайтера повертає шкірі чистоту та однорідність. У чотиритижневому клінічному дослідженні та споживчій панелі з 30 учасниць 93% учасниць повідомили, що їхня шкіра відчуває себе більш зволоженою і зволоженою.

ORMEDIC balancing biopeptide creme

Не забувайте про своє тіло (ранок/вечір)

Зволожуючий лосьйон для рук і тіла Vital C: Хоча ваше тіло не так сильно схильне до впливу сухого повітря, як обличчя, воно все одно може страждати від нього. Нанесіть цей лосьйон на тіло одразу після душу, оскільки зволожуючі засоби найкраще вбираються, коли шкіра ще волога.

VITAL C hydrating hand and body lotion

Успішне усунення сухості шкіри вимагає комплексного підходу, включаючи належне зволоження, правильне очищення, збалансоване харчування, захист від шкідливих факторів та загартованість. Пам'ятайте, що регулярність і послідовність виконання рекомендацій є ключем до досягнення здорової, зволоженої шкіри.

13 червня 2023

Написати коментар

Ми автоматично визначили вашу мову як українську.
Ви можете змінити її тут:

Українська Російська