Як обрати найкращий сонцезахисний крем для обличчя?

Догляд за шкірою є важливою складовою нашого щоденного ритуалу краси. Одним з найважливіших кроків у догляді за шкірою обличчя є використання сонцезахисного крему. За останнє десятиліття різноманітність сонцезахисних засобів значно розширилася, але не всі сонцезахисні засоби створені однаково. У цій статті ми розглянемо найкращі сонцезахисні засоби Image Skincare для обличчя, щоб ви могли захистити свою шкіру та зберегти її здоровий вигляд.

Еволюція сонцезахисних засобів

З роками наше ставлення до сонцезахисних засобів змінилося. 30 років тому сонцезахисні креми призначалися для використання на пляжі або в басейні і мали набагато нижчі сонцезахисні фактори. Сьогодні захист від сонця вважається необхідністю для здорового функціонування шкіри. Існує безліч варіантів сонцезахисних засобів для обличчя, від легких сироваток до тонуючих зволожуючих кремів. Крім того, нині на ринку доступні більш екологічні варіанти, наприклад, сонцезахисні засоби на мінеральній основі, які є безпечнішими як для нашого обличчя, так і для навколишнього середовища.

Однією з популярних тенденцій у сонцезахисних засобах є їх багатофункціональність. Багато зволожуючих кремів, тональних основ і праймерів тепер містять SPF-захист. Тонуючі сонцезахисні засоби набули чималої популярності. Ідеальні у догляді за шкірою, даний тип продукту виконує подвійну функцію - захищає від сонця та вирівнює тон шкіри. Він усуває необхідність використання окремого тонального крему або BB-крему, які можуть закупорювати пори і викликати висипи. Вони випускаються в широкому діапазоні відтінків, які підходять для будь-якого тону шкіри, і мають переваги догляду за шкірою, такі як зволоження та антивікові інгредієнти. Інновації в догляді за шкірою зробили сонцезахисні засоби простішими у використанні та більш корисними для шкіри!

Вашому обличчю потрібен окремий сонцезахисний крем, і ось чому...

Шкіра на нашому обличчі значно тонша і чутливіша, ніж шкіра на тілі. Вона також більш схильна до впливу стресових факторів навколишнього середовища, таких як забруднення, макіяж і часте вмивання. Тому для запобігання подразнення та висипів необхідні більш м'які сонцезахисні формули.

Сонцезахисні засоби для обличчя не лише захищають від несприятливого УФ випромінювання, але й забезпечують догляд за шкірою. Засоби Лінії Prevention+ містять антивікові інгредієнти та антиоксиданти для вирішення конкретних проблем на обличчі, таких як зморшки, втрата пружності та нерівномірний тон шкіри. В ідеалі, ваш сонцезахисний крем повинен доповнювати макіяж і засоби для догляду за шкірою. Сонцезахисний праймер для обличчя, такий як Prevention+ SPF 50, спеціально розроблений для плавного нанесення та належного догляду за шкірою.

Ідеальні інгредієнти сонцезахисного крему для вашого типу шкіри

Обираючи правильний сонцезахисний засіб для обличчя, важливо враховувати ваш унікальний тип шкіри і те, які інгредієнти принесуть вам найбільшу користь. Кожне обличчя індивідуальне, але більшість з нас має ці чотири типи: комбінована, жирна, суха або зріла.

Для жирної або схильної до акне шкіри обирайте такі інгредієнти, як оксид цинку або діоксид титану, які допомагають поглинати надлишок жиру та шкірного сала. Зрілій шкірі корисні сонцезахисні засоби з антиоксидантами, такими як вітамін С, вітамін Е та ферулова кислота. Для комбінованої шкіри обирайте легкі формули з гіалуроновою кислотою або гліцерином, щоб зберегти шкіру зволоженою. Незалежно від того, який у вас тип шкіри, Американська академія дерматології рекомендує водостійкий сонцезахисний крем з SPF 30 або вище, що містить захист широкого спектру дії.

Обираємо між сонцезахисним гелем, зволожуючим кремом та сироваткою

Давайте оберемо ідеальну формулу сонцезахисного засобу: Гель, сироватка чи зволожуючий крем?

Завдяки невагомій формулі та неводній текстурі прозорий сонцезахисний гель Prevention+ SPF 30 є ідеальним сонцезахисним засобом, що підходить для всіх. Формула гелю забезпечує захист від сонця широкого спектру дії з прозорим покриттям (без білого відтінку), тому підходить для всіх відтінків шкіри. Він також швидко вбирається в шкіру, не забиваючи пори, що робить його придатним для щоденного використання та застосування під макіяж.

Сонцезахисні сироватки підходять для всіх типів шкіри. Вони пропонують подвійну користь: захист від сонця та підтримку догляду за шкірою. Сонцезахисна сироватка Prevention+ SPF 30 містить корисні інгредієнти, такі як антиоксиданти та вітаміни, що живлять шкіру. Вона захищає шкіру від шкідливого впливу сонячних променів та надає їй здорового сяйва. Сонцезахисні сироватки часто використовують як проміжний етап догляду за шкірою, наносячи перед зволожувальними засобами або макіяжем.

Зволожуючі сонцезахисні креми ідеально підходять для сухої та зрілої шкіри. Більш насичені за текстурою, ніж сироватки та гелі, зволожуючі властивості втамовують спраглу шкіру, а також захищають її від UVA/UVB променів. Prevention+ денний зволожуючий крем SPF 30+ та Prevention+ денний зволожуючий крем максимального захисту SPF 50 - це мінеральні денні зволожуючі креми SPF з оксидом цинку, які бездоганно поглинаються, залишаючи прозорий, невагомий фініш під макіяжем або без нього. Крім того, антиоксиданти допомагають захистити шкіру від стресових факторів навколишнього середовища, які можуть спричинити сухість, знебарвлення та ознаки передчасного старіння.

Якщо ви маєте нерівномірний тон шкіри і це викликає занепокоєння, ідеально підійде тонуючий зволожуючий сонцезахисний крем. Prevention+ SPF 30 ідеально підходить для тих, хто хоче отримати ледь помітне покриття, водночас захищаючи шкіру від сонця. Його шовковиста текстура плавно наноситься, зволожує з відтінком кольору, надаючи шкірі здорового, природного сяйва.

Олійні абсорбуючі компоненти сонцезахисного крему з матовим зволожуючим ефектом добре підходять для людей зі схильністю до акне або жирністю шкіри. Prevention+ денний матовий зволожуючий крем SPF 30 захищає і зволожує шкіру обличчя, залишаючи її м'якою, матовою. Його легка текстура та формула, що мінімізує блиск, невагомо вливається в шкіру, що робить його чудовою основою під макіяж.

Різниця між хімічними та мінеральними сонцезахисними засобами

Тепер, коли ми розглянули інгредієнти та формули сонцезахисних засобів для обличчя, давайте обговоримо різницю між мінеральними та хімічними сонцезахисними засобами. Хоча обидва засоби забезпечують захист від сонця, вони діють по-різному і мають різні переваги залежно від вашого способу життя, активності та особистих уподобань. 

Мінеральні сонцезахисні засоби, також відомі як фізичні сонцезахисні засоби, містять інгредієнти на мінеральній основі, такі як оксид цинку та діоксид титану. Ці компоненти створюють фізичний бар'єр на поверхні шкіри, відбиваючи ультрафіолетові промені. Вони також вважаються безпечнішими та м'якшими, ніж хімічні сонцезахисні засоби, і починають діяти одразу після нанесення.

Хімічні сонцезахисні засоби містять сполуки, які поглинають ультрафіолетове випромінювання і перетворюють його на тепло, яке потім виділяється зі шкіри. Даний тип продуктів забезпечує більше покриття і кращий захист від ультрафіолетових променів, ніж мінеральні сонцезахисні креми. Завдяки більш рідкій консистенції його легко наносити і він більш водостійкий, що робить його кращим вибором для плавання або занять спортом. Однак його дія може тривати до 20 хвилин, тому сплануйте свій час відповідно.

Захистіть свою шкіру від синього світла

Синє світло - це тип світла, який випромінюється електронними пристроями, такими як смартфони, ноутбуки та телевізори. Воно відрізняється від ультрафіолетового (УФ) випромінювання, яке ми зазвичай асоціюємо з пошкодженням шкіри та раком. Однак дослідження показують, що синє світло також може шкодити нашій шкірі, викликаючи передчасне старіння, темні плями і гіперпігментацію. Воно також може порушити режим сну і вплинути на загальний стан здоров'я.

На щастя, сонцезахисний крем може допомогти захистити шкіру від шкідливого впливу синього світла. Щоденний зволожуючий крем Prevention+ з SPF 30+ був розроблений спеціально для захисту від синього світла телефонів, моніторів. Повністю мінеральний зволожуючий крем забезпечує широкий спектр захисту від UVA та UVB променів. Формула на основі оксиду цинку бездоганно втирається, залишаючи прозорий фініш під макіяж або наноситься самостійно.

Правила захисту від сонця, які повинен знати кожен

  • Наносьте сонцезахисний крем рясно і регулярно: Більшість людей не наносять достатньо сонцезахисного крему, що може призвести до неналежного захисту від шкідливих УФ-променів. Як мінімум, нанесіть на відкриті ділянки шкіри, а також повторно наносьте кожні дві години або частіше, якщо ви плаваєте або пітнієте.
  • Наносьте сонцезахисний крем рівномірно: Спосіб нанесення сонцезахисного крему може вплинути на його ефективність. Переконайтеся, що ви рівномірно наносите його на всі відкриті ділянки шкіри, і не забувайте про ділянки, які зазвичай залишаються поза увагою (вуха, шкіра голови та потилиця).
  • Захистіть свої губи. Шукайте бальзами або блиски, які містять SPF 20 або вище, і наносьте їх частіше.
  • Не покладайтеся лише на сонцезахисний крем: Хоча сонцезахисний крем є важливим інструментом для захисту шкіри від пошкодження ультрафіолетом, він не повинен бути єдиною лінією захисту. Також варто носити захисний одяг, шукати тінь під час пікових сонячних годин і уникати соляріїв.
  • Перевіряйте термін придатності: сонцезахисний крем може втрачати свою ефективність з часом, особливо якщо він піддавався впливу спеки або вологості. Також корисно замінювати сонцезахисний крем щороку, щоб забезпечити собі найкращий захист.

Сонцезахисний крем на кожен день!

Хоча сонцезахисний крем зазвичай асоціюється з теплими країнами та активним відпочинком на свіжому повітрі, важливо наносити його щодня, незалежно від того, де ви перебуваєте та чим займаєтеся. Навіть у похмурі або прохолодні дні шкідливі ультрафіолетові промені можуть проникати крізь хмари і завдавати шкоди шкірі.

Важливо зазначити, що УФ-промені присутні впродовж усього світлового дня і можуть проникати крізь більшість типів скла, включаючи вікна в будинках, офісах і автомобілях. Отже, якщо ви працюєте біля вікна, або їдете за кермом, насолоджуючись краєвидом, ви все одно можете піддаватися впливу ультрафіолетового випромінювання, яке може сприяти старінню шкіри, появі зморшок і підвищенню ризику раку шкіри.

Коли справа доходить до вибору найкращого сонцезахисного засобу для вашого обличчя, слід враховувати кілька факторів: тип шкіри, стан шкіри, формулу сонцезахисного засобу та спосіб життя. Хороша новина полягає в тому, що Image Skincare пропонує широкий вибір засобів для всіх типів шкіри та особистих уподобань. Від сироваток до гелів і зволожуючих кремів - усі продукти серії Prevention+ забезпечують захист від ультрафіолетових променів широкого спектру, а також додаткові переваги: зволоження, матування, вирівнювання тону шкіри, антивіковий ефект. Якого б інгредієнта, ефекту чи формули не потребувало ваше прекрасне обличчя, для нього знайдеться сонцезахисний засіб!

13 червня 2023

Написати коментар

Ми автоматично визначили вашу мову як українську.
Ви можете змінити її тут:

Українська Російська