Улюблена косметика і особливі секрети від Janna Ronert - засновниці Image Skincare

Своїми секретами краси ділиться Джанна Роне - дуже красива жінка, яка побудувала велику космецевтичну імперію під назвою Image Skincare.

Що може сучасна жінка? Ні, коня на скаку зупинити або в палаючу хату ввійти - цим уже мало кого здивуєш! А ось з легкістю створити космецевтичну імперію у двохкомнатних апартаментах, просто щоб вирішити свою багаторічну проблему шкіри - неймовірно і гідно захоплення! Саме це змогла зробити в 2003 році Janna Ronert, проста американка, яка страждає від розацеа. Сьогодні завдяки її таланту, прогресивним поглядам і інноваційним лінійкам кожна жінка може належним чином доглядати за своїм обличчям і тілом. Але, як вважає засновниця імперії IMAGE Skincare, застосування косметичних препаратів, навіть самих високоефективних, не повинно бути єдиним, що має робити жінка для продовження своєї молодості!

Так які ж вони основи основ жіночої краси від неабиякої Janna Ronert?

Догляд за обличчям

Janna Ronert переконана, що краса і молодість шкіри обличчя неможлива без дисципліни і встановлення певних звичок. Вона рекомендує ніколи не відступати від трьох щоденних правил:

  • пити 3 літри води для оптимального балансу вологи в організмі і виведенню з нього токсинів, дія яких безпосередньо впливає на уповільнення регенеруючих процесів і настання старості;
  • захищати шкіру від сонця в будь-яку погоду, навіть коли на вулиці йде дощ. Ультрафіолетові промені будь-якого діапазону є головною причиною передчасного старіння. Лініями-фаворитами вона називає Vital C, the MAX. У них присутня велика кількість вітаміну С, пептиди і стовбурові клітини, які за своєю дією схожі з ботулінотерапією. Кращим антіейдж-препаратом на сьогоднішній день для себе Janna Ronert вважає інтенсивно зволожуючий крем з лінії Prevention+ з SPF 30, в формулу якої додані у високій концентрації антиоксидантні речовини і стовбурові клітини рослинного роду. І, як вона любить жартувати, якби вона опинилася на безлюдному острові, то разом з цим кремом вона неодмінно б хотіла мати для очищення - гель з AHA з лінії Ageless, для ефективного омолодження - сироватку з вітаміном С з лінії Vital C і сироватку зі стовбуровими клітинами із Ageless;
  • не боятися змінювати доглядові засоби. Janna Ronert переконана, що якийсь один засіб-панацею від вікових змін розробити неможливо. Тому вона рекомендує всім жінкам бути «трохи хіміками» і регулярно влаштовувати різноманітність в своєму ранковому і вечірньому догляді за шкірою за допомогою різних препаратів на основі ретинолу, гліколевої або гіалуронової кислот, пептидів або стовбурових клітин.

Догляд за тілом

Janna Ronert - ефектна блондинка зі стрункою фігурою. Як їй вдається підтримувати підтягнутим рельєф і мати гарні вигини тіла, як у дівчини, незважаючи на народження кілька років тому двох малюків-близнюків? Все дуже просто! Щоденна фізичне навантаження звичайної мами, яка виховує двох непосид, плюс 45-ти хвилинне тренування з силовими і кардіо-вправами. Для поліпшення загального стану шкіри нею завбачливо була розроблена лінія Body Spa.

Доглядаючи за тілом та обличчям, не забуваємо про душу

Janna Ronert може з упевненістю сказати, що сьогодні вона є самодостатньою жінкою. Їй вдалося з успіхом реалізовувати себе не тільки як бізнес-леді, але і в якості відданою, люблячої дружини. А недавнє поповнення в родині розкрило їй ще одну сторону її жіночої сутності - материнство. Щоб перебувати завжди в бадьорому настрої, бути гармонійною особистістю і розвиватися духовно вона віднедавна почала практикувати медитацію.

18 серпня 2017

Написати коментар

Ми автоматично визначили вашу мову як українську.
Ви можете змінити її тут:

Українська Російська