Поговоримо про суху і зневоднену шкіру. Засоби швидкої допомоги від Image Skincare

Зневоднення, тьмяний колір, лущення, стянутість, свербіж ... Все це можна відчувати як окремо, так і комплексно, власниці сухої або дегідратірованої шкіри. Чим можна допомогти?

Але, чи знаєте ви, що суха шкіра не дорівнює зневоднена? Багатьох вводить в оману схожість виникаючих симптомів: сухість, лущення, стянутість. Але це не так! І ми зараз все розкладемо по поличках!

В чому різниця?

Різниця полягає в тому, що суха шкіра - це визначення типу, а зневоднена - стану. Ми всі народжуємося з якимось одним типом шкіри (жирна, нормальна, комбінована, суха), а під впливом різних факторів може змінитися її стан. Наприклад, ви випробували косметичний препарат і він не підійшов вашому типу шкіри, в результаті чого виникли свербіння і лущення. Або через холодний клімат або інший несприятливий фактор навколишнього середовища ваша завжди жирна шкіра стала сухою. На стан дерми також значною мірою може вплинути стрес: в цьому випадку розвивається вітиліго, екзема, псоріаз і т.д.

І щоб вирішити проблему сухості шкіри найбільш ефективно, слід правильно діагностувати природу її виникнення.

Як швидше відновити шкіру при її зневодненні?

Оскільки нестача вологи в шарах дерми призводить до порушення роботи всіх процесів, що, у свою чергу, тягне за собою передчасне старіння, то слід якомога швидше повернути шкірі здатність самої відновлювати гідроліпідний баланс. Для цього починаємо діяти за двома напрямками: насичуємо її зсередини, споживаючи щодня 2-3 літра води, і насичуємо зовні за допомогою застосування таких інтенсивно зволожуючих препаратів, як антивікова сироватка від Image Skincare з вітаміном С та маска з ензимами з лінії Vital C. Наситивши глибинні шари шкіри необхідними поживними мікроелементами, вони створять на поверхні захисну плівку, щоб запобігти випаровування вологи.

Як поліпшити стан сухої шкіри?

Якщо ви від природи маєте сухий тип шкіри, то це означає, що на генетичному рівні сальні залози продукують малу кількість шкірного сала. Страждає від цього не тільки обличчя, але і все тіло: така шкіра надзвичайно вразлива перед багатьма несприятливими чинниками і часом. Через схильність цього типу шкіри до передчасного в'янення слід використовувати масляні зволожуючі препарати (наприклад, ультралегку олію від Image) і не пропускати щоденний догляд.

08 вересня 2017

Написати коментар

Ми автоматично визначили вашу мову як українську.
Ви можете змінити її тут:

Українська Російська