Правила безпечного перебування на сонці: захищаємо шкіру від передчасного старіння

Ми щодня стикаємося з впливом сонця на організм, хоча часто цього на відчуваємо, особливо, коли воно не сильно припікає. І будемо чесні, перш за все, самі з собою: багато речей по захисту своєї шкіри від шкідливих УФ-променів ми або робимо "як-небудь", або не робимо зовсім. Якби це було не так, то статистика щодо захворювання на рак шкіри була б зовсім іншою ... Ось чому від нещадних сонячних променів слід захищатися завжди, незалежно від пори року!

Навіть якщо ви в спекотні літні дні дуже мало перебуваєте на вулиці або виробили свою особливу систему перебіжок між роботою/магазинами і будинком, то це зовсім не означає, що вас не стосуються правила безпечного перебування на сонці! Завдяки науковому прогресу ми зараз можемо захистити свою шкіру набагато краще, ніж в минулі десятиліття. Але про такий захист більшість з нас згадує лише з настанням теплих днів, коли починаються пікніки, весілля, багатогодинні прогулянки, засмагання на пляжах і т.п. Але ці та будь-які інші заходи на відкритому повітрі не повинні бути тими єдиними випадками, коли ви берете в руки сонцезахисний крем.

Космецевтична компанія IMAGE Skincare поставила мету зробити захист від сонця максимально спрощеним і їй це вдалося: тепер досить вибрати її продукцію в якості щоденного догляду і ви не тільки будете мати молоду і красиву шкіру, а й здорову.

Prevention+ - спеціально створена серія зволожуючих засобів з високим SPF. У цій лінійці кожна жінка зможе підібрати для себе ідеальний захист від сонця з необхідним омолоджуючий доглядом, адже всі препарати універсальні і підходять будь-якому типу шкіри.

Колекція Prevention+ від IMAGE Skincare включає наступну продукцію:

Денний крем з SPF 30+ зволожуючий підійде всім, але стане особливою знахідкою для чутливої шкіри, схильної до утворення розацеа, пересушеної. Має ультралегку консистенцію, тому комфортно наноситься на дерму навіть в літні дні. З таким засобом ваша шкіра кожен день буде захищена від ультрафіолету, на клітинному рівні зможе протистояти впливу вільних радикалів, отримає інтенсивне зволоження з пролонгованою підтримкою від втрати вологи.

Денний крем з SPF 32+ матуючий дозволить вам забути про жирний блиск навіть влітку. При розробці засобу була використана технологія мікроспонж, що зробило можливим максимально ефективно абсорбувати надлишки шкірного сала. З його допомогою власниці жирної/комбінованої шкіри нарешті зможуть рідше відправлятися в дамську кімнату з метою "припудрити носик". Крем популярний і серед чоловічої частини населення.

Денний крем з SPF 30+ тонуючий також стане на захист вашої шкіри. При цьому він допоможе поліпшити колір дерми, вирівняє тон, може використовуватися як основа під макіяж.

Денний крем з SPF 50 омолоджуючий порадує не тільки високим рівнем захисту від ультрафіолету, але і складом, в якому присутній високий вміст стовбурових клітин рослинного походження і компонентів з вираженим антиоксидантним впливом. Універсальний, може застосовуватися під час спортивних тренувань, після агресивної косметології.

Водостійкий спрей з SPF 45+ дуже легкий по консистенції, може застосовуватися на дитячій шкірі, відмінне рішення для людей, які ведуть активний спосіб життя.

Дуже сподіваємося, що ви будете завжди пам'ятати про те, що шкіра потребує належного захисту від нещадного сонячного впливу, а інформація з цієї статті допоможе вам підібрати для цього оптимальний препарат.

18 серпня 2017

Написати коментар

Ми автоматично визначили вашу мову як українську.
Ви можете змінити її тут:

Українська Російська