Доглянута шкіра за 10 хвилин в день: поради від Image SkinCare

Будь-яка жінка, звідки б вона не була родом, мріє про доглянуту шкіру. Але багато хто переконаний, що для цього потрібно дуже багато вільного часу, і намагаються приховати косметичні дефекти на обличчі за допомогою рясного макіяжу. Звичайно, сучасні засоби декоративної косметики здатні замаскувати будь-яку неідеальність шкіри, але це завжди явище тимчасове і не є вирішенням проблеми!

Знайомо?

А як вам новина, що для ідеального стану шкіри не потрібна вічність? Достатній мінімум - 10 хвилин щодня, по 5 хвилин вранці і ввечері. Не вірите? Засікаємо час і вважаємо! Отже, ось вони мінімальні кроки для набуття бездоганної шкіри!

Крок 1. Очищаємо і відлущуємо шкіру. Час: 1 хвилина.

Сучасні досягнення в косметології дозволили поєднати ці дві важливі дії для краси шкіри, тому замість двох засобів вам знадобиться одне. IMAGE Skincare пропонує використовувати власницям проблемної шкіри з акне очищающий гель з саліцилової кислотою з серії Clear Cell. Його застосування дозволить зробити шкіру матовою і делікатно видалити омертвілі частинки. Якщо шкіра почала в'янути, потьмяніла, то цю проблему можна вирішити за допомогою лінії Ageless, а саме скористатися очищаючим гелем з АНА-кислотою, завдяки якій ви якісно відлущить дерму, вирівняєте її тон і рH. Тут важливо, щоб такі препарати підбиралися грамотно і з урахуванням особливостей вашої шкіри.

Крок 2. Лікувальний догляд. Час: 3 хвилини.

Настав час застосування препаратів, які вирішують головну проблему вашої шкіри. Якщо вас турбує акне, скористайтеся таким засобом від ТМ IMAGE Skincare, як саліциловий тонік з лінійки Clear Cell. З ним жирна шкіра порадує довгоочікуваною матовістю, що особливо актуально влітку, і зменшенням запалень. Якщо на шкірі стали проявлятися вікові зміни або вона, після тривалих інсоляцій, покрилася пігментними плямами, тоді на допомогу прийде антивікова сироватка з серії Ageless на основі стовбурових клітин. Завдяки використанню в ній векторної технології, ви за короткий час досягнете освітлення шкіри, зморшки стануть менш вираженими. До речі, для зменшення зморшок ви можете додатково скористатися ще одним засобом з цієї ж серії - концентратом з гіалуроновою кислотою.

Не бійтеся використовувати кілька препаратів IMAGE одночасно: завдяки науковим технологіям вони не шкодять, а підсилюють дію один одного. Після цього догляду необхідно почекати хвилинку, щоб активні речовини змогли потрапити в глибинні шари дерми.

Крок 3. Зволожуємо і захищаємо. Час: 1 хвилина.

Не має значення, вихідний день у вас, робочий або потрібно йти спати - шкіра завжди повинна бути ретельно зволожена і захищена. Для якісного захисту, зволоження і в якості оптимальної основи під макіяж досить буде нанести денний матуючий крем з лінії Prevention + з фактором захисту 32, а вночі скористатися ефектом омолодження кремом із серії Ageless, завдяки якому шкіра отримає повноцінне живлення і необхідне зволоження.

Візьміть за правило виділяти це кількість хвилин (не годин!) вранці та ввечері, і тоді шкіра відповість вам сяйвом, гладкістю, чистотою і молодшим видом!


18 серпня 2017

Написати коментар

Ми автоматично визначили вашу мову як українську.
Ви можете змінити її тут:

Українська Російська