Маленькі хитрощі від Image Skincare: бездоганний вигляд без макіяжу

Як часто нам хочеться легкості і мінімалізму в макіяжі! А оскільки натуральний і природний зовнішній вигляд зараз надзвичайно актуальний, то в ідеалі, звичайно, зовсім би обійтися без нього. Але багато жінок відразу заперечать, що таке «оголення» можливо тільки при бездоганному вигляді шкіри і відмінних природних даних обличчя. А ось і ні! Ми зараз розповімо вам про чотири невеликі хитрощі, які допоможуть вам виглядати класно і молодо без використання декоративної косметики!

  1. Легка засмага допоможе виглядати молодше і приховає деякі недоліки шкіри. А щоб надати шкірі красивий золотистий відтінок вам зовсім необов'язково відправлятися на пляж. До того ж позасмагати в нашій країні на березі водойми можна далеко не круглий рік. Для таких випадків передбачені автозагар або солярій. Якщо Ваш вибір - автозагар, зверніть увагу на його текстуру: кремові дають насичений тон, масляні - легкий. Наносьте без натиску і не втирайте, інакше автозагар розподілиться нерівномірно. І, звичайно, перед тим, як зробити шкіру засмаглою, слід підготувати її за всіма правилами: ретельно очистити за допомогою ексфолюючих засобів (для тіла виберіть скраб, для обличчя – активну «умивалку» або гомаж), зволожити своїм стандартним доглядовим засобом, почекати 15-20 хвилин. І тільки після цього - починати чарівне перетворення!
  2. Підтримуємо шкіру в тонусі. Найпростішим способом є проведення будь-яких освіжаючих процедур: вмивання холодною водою (кубиками льоду із замороженими відварами трав), використання гелевої маски з дренуючим ефектом, застосовувати зволожуючі і тонізуючі засоби для обличчя і для шкіри повік.
  3. Стежимо за бровами і віями. Доглянуті брови дозволяють не тільки відмінно виглядати без косметики, але і роблять обличчя молодшим мінімум на 5 років. Тому стежте не тільки за правильним їх контуром, формою, а й кольором. Для догляду за віями використовуйте Ageless Lashes від Image.
  4. Забезпечуємо догляд губкам. Регулярно користуйтеся живильними і зволожуючими засобами для губ і тоді ви ніколи не зіткнетеся ні з обвітреною, пересушеною шкірою на губах, ні з тріщинками. Крім захисту такі препарати надають губам ніжне сяйво.

Будьте чарівні кожен день!

03 вересня 2017

Написати коментар

Ми автоматично визначили вашу мову як українську.
Ви можете змінити її тут:

Українська Російська