Все що вам потрібно знати про стовбурові клітини у догляді за шкірою

Ще кілька років тому ніхто і не замислювався про стовбурові клітини рослин, а тепер вони активно використовуються в косметології. Давайте розберемося, що ж вони собою представляють, і для чого їх додають в косметичні препарати. У людей стовбурові клітини містяться в кістковому мозку, а у рослин розташовуються в меристемі (освітній тканині рослин), тобто в стеблі, коренях і навіть у стеблі.

Фітостовбурові клітини мають ряд переваг. Вони довели свою ефективність у боротьбі з віковими змінами шкіри.

 • Як культивують стовбурові клітини

Стовбурові клітини рослин зазвичай виробляються у лабораторіях, де вони зберігаються у спеціальних умовах без втручання пестицидів, забруднень. Це гарантує, що вилучені клітини будуть максимально чистими та ефективними у роботі.

Клітини вирощуються у великих суспензійних камерах, вони ростуть у вигляді мас і скупчень, а не ланцюжків чи ниток. Це скупчення може призвести до змін генетичних властивостях, з яких фахівці збиратимуть найбільш проліферуючі клітини для подальшого культивування. Рослинні клітини не тільки генетично унікальні, але й володіють здатністю до самооновлення на додаток до швидких темпів росту та великої кількості антиоксидантних сполук.

Це робить їх ефективним компонентом у складі косметики, наприклад, як очищаюча Пробіотична маска I MASK, яка включає суміш пробіотиків та різних рослинних екстрактів з гранату, годжі, асаї та мангустину.

https://imageskincare.com.ua/wa-data/public/blog/img/1-8.png

 • Як працюють стовбурові клітини рослин?

У клітині будь-якої людини, як і у рослини є мітохондрії, мембрана, ЕПС, рибосоми. У плані будови клітини у нас більше спільного з рослиною, ніж може здатися на перший погляд.

 1. Стовбурові клітини покращують колір обличчя. Шкіра стає яскравішою, набуває однорідної структури, виглядає свіжішою і відпочившою.
 2. Вони відновлюють пружність та еластичність дерми, допомагають прискорити природне вироблення колагену та еластину шкірою, підтягують овал обличчя та усувають в'ялість.
 3. Усувають зморшки, скорочують їхню глибину і кількість, борються з пігментацією.
 4. Стовбурові клітини за своєю природою – потужні антиоксиданти. Тому при регулярному використанні косметики на основі стовбурових клітин, шкіра виглядає значно молодшою.

Рослинні стовбурові клітини та екстракти в таких продуктах, як Маска для тотального омолодження AGELESS, подарують вашій шкірі здоровіший вигляд. Маска містить безліч корисних екстрактів цих клітин, у тому числі екстракти звіробою та плюща англійського.

https://imageskincare.com.ua/wa-data/public/blog/img/2-7.png

Які рослини використовуються?

Рослиною, з якої почалася більшість досліджень, була шведська яблуня. На сьогоднішній день велика різноманітність рослин використовується для вилучення стовбурових клітин. Помідори, квіти, такі як бузок, ягоди, водорості, виноградні кісточки та імбир входять до числа рослин, які забезпечують стовбурові клітини.

Багато з них мають низку переваг. Наприклад, екстракти стовбурових клітин імбиру продемонстрували свого роду «матуючий ефект», звужують пори. Також варто відзначити приголомшливий вплив на шкіру Гідрогелевої тканинної маски I MASK. Ця зволожуюча маска містять суміш екстрактів зеленого чаю та червоного вина, які покращують загальний стан епідермісу, його зволоження та зовнішній вигляд

https://imageskincare.com.ua/wa-data/public/blog/img/3-4.png

Рослини мають надзвичайно потужні протизапальні властивості, а також ряд різних антиоксидантів. При проведенні чергового експерименту дослідники виявили, що стовбурові клітини едельвейсу показали свою здатність стимулювати вироблення колагену, зменшувати глибину зморшок та видимі ефекти сонячного пошкодження та старіння. А яблучні клітини можуть не тільки збільшити загальне виробництво природних стовбурових клітин, але й сприяють оновленню шкіри.

 • Переваги стовбурових клітин

Різні дослідження підтвердили результативність фітостовбурових клітин:

 1. Роблять шкіру більш сяючою. Шкіра виглядає здоровішою, зберігає зволоженість протягом дня.
 2. Роблять шкіру пружною. Допоможе вам в цьому зміцнююча трансформуюча маска I MASK, в якій використовується екстракт ягід перцю і вулканічна глина.
 3. Зменшується поява зморшок, темних плям та розширених пор. Зморшки сміху, гусячі лапки та розширені пори можна зменшити за допомогою засобів зі стовбуровими клітинами та екстрактами.
 4. Допомагають зробити шкіру рівною. Знебарвлення та гіперпігментація можуть бути поширеною проблемою для пошкодженої сонцем шкіри, а також для вікової шкіри.


https://imageskincare.com.ua/wa-data/public/blog/img/4-2.png

При цьому фітостволові клітини не викликають алергії, звикання. Людина з чутливим покривом відмінно відреагує на таку косметику. Косметичні засоби, що містять екстракти рослин, не викликають звикання та не несуть генетичної інформації, на відміну від стовбурових клітин людини, вони не втручаються в структуру ДНК, не викликають мутації чи розвитку раку. Такі продукти не заборонено використовувати вагітним та годуючим мамам.

Зволожуюча ензимна маска VITAL C містить швидкорослі стовбурові клітини Bambusa vulgaris (бамбука звичайного). Крім того, натуральні ферменти з папаї та ананасу, сприяють відлущуванню відмерлих клітин дерми, роблячи шкіру обличчя та шиї м'якшою та здоровішою.

https://imageskincare.com.ua/wa-data/public/blog/img/5-1.png

 • Погляд у майбутнє

На сьогоднішній день, головна мета досліджень полягає в тому, щоб з'ясувати, як включити живі стовбурові клітини рослин до антивікових препаратів. Живі клітини потенційно забезпечать ще більше корисних результатів у боротьбі зі старінням шкіри.

Потужна сироватка The Max зі стовбуровими клітинами спеціально розроблена для зменшення появи зморшок. На додаток до вмісту нейропептидів, сироватка містить комбінацію рослинних стовбурових клітин, які мають унікальні переваги. Наприклад, культура клітин плодів домашньої яблуні допомагає омолодити шкіру, в той час як екстракт Phaseolus radiatus l.callus і культура клітин паростків арганії колючої допомагають звести до мінімуму появу зморшок. Разом ці компоненти старанно працюють, щоб ваша шкіра виглядала свіжою, красивою та молодою.https://imageskincare.com.ua/wa-data/public/blog/img/6-2.png

Хоча це і може здатися чаклунством, але ні, це наука! І якщо ви, як і раніше, скептично ставитеся до лікування за допомогою стовбурових клітин, зверніться до свого косметолога і перевірте результати самостійно. Адже наука має підтверджуватись досвідом!

25 листопада 2022

Написати коментар

Ми автоматично визначили вашу мову як українську.
Ви можете змінити її тут:

Українська Російська