Image Skincare для чоловіків: проста схема догляду за шкірою обличчя.

Часи, коли доглядовою косметикою користувалися виключно жінки, добігають кінця. Косметологи Image Skincare пропонують універсальну схему догляду для чоловічої шкіри. Умивання - захист - інтенсивний догляд.

Так, є ще чоловіки, які єдине, що хочуть зробити для своєї шкіри, це помити її водою, ну, або водою з милом в разі вкрай сильного забруднення. Але, впевнені, що кожен з них хоч раз вдавався до косметичних засобів своєї половинки (сестри, матері, знайомої) в відкриту або потай. За прикладами далеко ходити на потрібно: захистний бальзам для губ (особливо взимку) і поживний крем або масло для обвітреної шкіри, заспокійливий бальзам для обгорілої на сонці шкіри і сонцезахистний крем, зміцнюючі шампуні і засоби для укладання волосся... Список можна продовжувати довго! Так може пора вже почати користуватися косметичними препаратами, які ідеально підходять для чоловіків?! Не знаєте з чого почати?

Почніть з правильного щоденного догляду!

1. Вранці вмиваємось з очищаючим засобом. Чоловіча шкіра набагато щільніше, ніж жіноча, але й вона не застрахована від появи подразнень, запалень, чорних крапок і вугрів. З універсальним очищаючим гелем с AHA-кислотами з лінійки Ageless ви зможете не тільки видалити забруднення з шкіри, але і відлущити її, вирівняєте колір.

2. Наносимо універсальний крем для захисту шкіри від сонця. Це як використовувати бальзам після гоління - треба! Навіть чоловіча шкіра згорає, залишившись без захисту на сонці. Тому треба придбати крем з фактором захисту 30 з лінії Prevention+ та користуємось їм після умивання.

3. Інтенсивний догляд перед сном. Щоб в 50 років виглядати на 35 доведеться постаратися вже зараз. Наносьте щовечора, перед сном/переглядом футболу/грою в танчики, універсальну антивікову сироватку з лінії the MAX і через роки ви похваліть самі себе за те, що так вчасно почали користуватися косметичними препаратами для чоловічої шкіри!

22 вересня 2017

Написати коментар

Ми автоматично визначили вашу мову як українську.
Ви можете змінити її тут:

Українська Російська