Корисні властивості алое вера в косметології!

Алое вера – соковита трав'яниста рослина з щільним м'ясистим листям здавна використовувалася в медичних, косметичних та побутових цілях. Чим же корисний сік алое для шкіри обличчя та як його застосовують у сучасній косметології?

Сік алое вера містить більше сотні біологічно активних та корисних для шкіри компонентів: вітаміни, мінерали, амінокислоти, ферменти, полісахариди та навіть фітогормони. Цим багатим складом і пояснюються корисні властивості цієї рослини.

  • Протизапальні та антибактеріальні властивості

Найбільш поширений спосіб застосування соку алое в чистому вигляді – загоєння дрібних ран, садна, сліди від запалень. Ця дія алое на шкіру заснована на вмісті в рослині саліцилової кислоти, глікопротеїнів та флавоноїдів – речовин, які сприяють усуненню запалень, активній регенерації та відновленню шкіри.

  • Антиоксидантні властивості

До біохімічного складу соку алое входить безліч речовин-антиоксидантів: вітамін С та Е, магній, цинк, кальцій, калій, хром. Відомі тим, що допомагають захищати шкіру від негативного впливу зовнішнього середовища та наситити її киснем.

  • Антивікова дія

До активних компонентів алое входять речовини, що стимулюють активність фібробластів та синтез шкірою власного колагену та еластину. Це сприяє підвищенню еластичності шкіри, відновленню її тонусу та пружності. 

  • Глибоке зволоження

Неоціненна користь алое для шкіри полягає в його унікальних зволожуючих властивостях. До складу соку алое входять полісахариди, що притягують до себе вологу і перешкоджають її випаровуванню зі всіх шарів епідермісу. Амінокислоти надають додаткову пом'якшувальну дію, а лігнін, в свою чергу, допомагає транспортувати всі активні речовини у глибинні шари шкіри.

Головний секрет вдалого використання всіх корисних можливостей алое для шкіри обличчя – застосування професійно створеної косметики! Бренд Image Skincare має в своєму арсеналі відмінні засоби - лінійка Ormedicключовим компонентом якої є екстракт листя алое. Препарати делікатно видаляють декоративну косметику, залишки себуму та забруднення, глибоко зволожують, тонізують та заспокоюють шкірний покрив, відлущують ороговілі частинки, усувають подразнення, активують процес регенерації. Після застосування даної серії косметики ваша шкіра буде випромінювати здоров'я і ви точно не пошкодуєте, що придбали ці засоби!

Image Skincare Ormedic - це запорука краси та молодості вашої шкіри!

03 січня 2022

2 comments

Написати коментар

Ми автоматично визначили вашу мову як українську.
Ви можете змінити її тут:

Українська Російська