Життя без целюліту: рецепти від Image Skincare

Проблема целюліту знайома багатьом жінкам (близько 80%). Від нього не застрахований ніхто, навіть «худенькі»! А якогось одного засобу, який дасть результат назавжди, не існує. 3 простих кроки від Image Skincare, які допоможуть в боротьбі з целюлітом!

І хоча, тема целюліту стала особливо актуальною влітку, коли всім доводиться міняти теплу, надійно прикриваючий проблемні місця, одяг на легкий, короткий і, о жах, купальний, почати боротися з ним краще задовго до пляжного сезону!

Трохи теорії для кращого розуміння «ворога»

Целюлітом називають підшкірні жирові скупчення, що покривають сполучні тканини. Якщо нічого не робити, ці скупчення збільшуються, внаслідок чого поверхня шкіри втрачає гладкість, стає помітно горбистою, схожою на шкірку апельсина. Звідси і пішла інша, неофіційна, його назва «апельсинова кірка». Целюліт розвивається через генетичну схильність, вживання продуктів-провокаторів, малоактивного способу життя. Тому, якщо ви хочете остаточно розібратися з целюлітом, вам доведеться дещо змінити і ввести пару корисних звичок. Яких? Про це нижче!

Виключаємо вживання деяких продуктів і напоїв

Здорове живлення - основа основ усього, і не в останню чергу впливає на зменшення целюлітних відкладень. Вам слід перестати вживати солодко-газовані напої, навіть дієтичні, оскільки в їх склад, як правило, додають підсолоджувачі - замінники цукру. Намагаємося вже зараз менше їсти напівфабрикати, рафіновані, прості вуглеводи, білий цукор і хліб, а в майбутньому налаштовуємося на повне їх виключення. На заміну їм починайте вводити в свій раціон цільнозерновий хліб, білкову їжу, овочі, зелень, горіхи і сухофрукти, сезонні фрукти. Така корисна їжа принесе не тільки оздоровлення вашому організму, але і допоможе підтримувати омолоджуючі процеси (вироблення колагену, регенерація, прискорений метаболізм і т.д.) на високому рівні, а значить, буде надано позитивний вплив на зменшення целюліту і на профілактику його освіти.

Знаходимо час для фізичного навантаження

Спорт є обов'язковим фактором в боротьбі з целюлітом. Якщо ви ніколи не навантажували своє тіло фізичними (кардіоваскулярними) вправами, то почніть з малого. Найпростіші, але не менш ефективні, тренування, з якої може почати боротьбу проти целюліту навіть новачок, є біг, скандинавська ходьба, їзда на велосипеді. Не забуваємо про силові вправи (найпростіше, присідання), які в комплексі з кардіо допоможуть вам швидше вирішити проблему «апельсинової кірки». Головне в цій справі, систематичність. Влаштовуйте собі фізнагрузку хоча б 3 рази на тиждень, і ви побачите вже через місяць кардинальні поліпшення.

Починаємо регулярно користуватися ексфоліантами

Ми часто користуємося скрабом, щоб прибрати ороговілі частинки шкіри на обличчі. Але і все тіло потребує такої процедури. Регулярне застосування відлущуючих препаратів на проблемних ділянках дозволить швидше прибрати навіть самий непідатливий целюліт. Таким способом ви простимулюєте збільшення утворення колагенових молекул і нових клітин, завдяки чому шкіра стане щільніше і більш еластичніше, разгладятся випуклистості і нерівності, повернеться гладкість на ділянках, де раніше був целюліт. Як ексфоліант для тіла можна використовувати як кавову гущу з оливковою олією, так і прогресивні косметично препарати, наприклад, скраб потрійного впливу з лінії Body Spa від бренду Image Skincare. Засіб містить ензими, кислоту AHA і антиоксидантні речовини для захисту і відновлення клітин шкіри від дії вільних радикалів. Застосовуйте засіб 2-3 рази на тиждень і ви зможете «відшліфувати» шкіру тіла до необхідного стану.

15 вересня 2017

Написати коментар

Ми автоматично визначили вашу мову як українську.
Ви можете змінити її тут:

Українська Російська