Зморшки на обличчі: позбавляємося в домашніх умовах

Щоденний догляд за шкірою зі зморшками повинен включати в себе цілий ряд заходів: масаж, гімнастика для обличчя, і, звичайно ж, догляд. Професійна косметика anti-age – це сироватки, креми, маски з активними діючими речовинами, які ефективно працюють над проблемами старіння. Важливо: заходи повинні бути комплексними, і проводитися регулярно.

Ознайомимося з основними прийомами позбавлення від зморшок на обличчі (теорія та практичні прийоми)

Попередня підготовка: лікування дерматологічних захворювань.

Однією з причин хронічного спазму мікром'язів обличчя є саме брудна і надто жирна (сальна) шкіра, в якій нервові закінчення постійно знаходяться в роздратованому стані. Тому для початку слід усунути, якщо такі є, такі захворювання шкіри як демодекоз (зараження підшкірним мікрокліщами) і вугровий висип (точкове запалення шкіри). Практично будь-який лікар-дерматолог зі стажем підкаже вам, як це зробити. В процес діагностики і лікування входить взяття на аналіз шматочка шкіри з обличчя, шиї і плечової зони. Таким чином можна визначити, є у вас під шкірою кліщ, чи ні. У лікуванні демодекозу зазвичай використовуються мазі на основі сірки або інших компонентів. Регулярна обробка запалених ділянок шкіри і повторний аналіз через деякий час дадуть вам зрозуміти, чи допомогло лікування від даного виду кліща. Варто знати, що цей кліщ приживається в основному в ослабленому захворюваннями організмі і від нього досить просто позбутися в невеликий проміжок часу, використовуючи зовнішні препарати (мазі) і піднімаючи загальний рівень імунітету.

Вугрі теж піддаються лікуванню мазями і розчинами на основі борної кислоти, тальку та інших компонентів. Головне в цьому випадку - правильно діагностувати причину висипу. Наприклад - гормональний дисбаланс в організмі, зараження кліщем і інші фактори. Залежно від цього підбирається потрібне лікування. У будь-якому випадку важливо підтримувати шкіру в чистоті і не допускати її роздратування алергенними хімічними речовинами. Користуйтеся спеціальними грязьовими масками, вітамінними та очисними масками (скрабами).

У Імідж Скинкеа існує цілий ряд засобів, які ефективно борються з вуграми (акне), вони представлені в категорії Акне. Особливо варто відмітити емульсію анти-акне з лінії Clear Cell.

Другий етап: вивчаємо своє «справжнє обличчя»

Потім потрібно визначити, з чим пов'язано утворення зморшок саме в вашому випадку і почати поступове лікування. Досить ефективні різні види масажу, так як вони надають комплексний оздоровчий вплив як на м'язи (тонізування та розслаблення), так і на відновлення нормального стану шкіри (зняття затискачів, що перешкоджають повноцінному постачання поживними речовинами тканин шкіри і м'язів, підвищення еластичності шкіри).

Наведемо нескладний у виконанні діагностичний масажний прийом, який дозволить вам оцінити ступінь розслабленості лицьових м'язів і еластичність шкірних тканин. Для цього вимийте начисто обличчя теплою водою (або краще повністю прийміть гарячий душ), а потім розігрійте свої долоні рук досить гарячою водою до стану почервоніння (припливу крові до поверхні рук). Прикладіть долоні (можна застосовувати масажну дію) до різних ділянок обличчя на деякий час, необхідно для глибокого прогрівання поверхні шкіри і м'язів, що знаходяться під ними. Тепер уважно подивіться в дзеркало, і ви побачите своє "справжнє" обличчя, тобто максимально не напружене на даний момент і яке має природний тонус м'язів. Це також буде хорошою ілюстрацією вашого поточного стану здоров'я і психіки без прикрас і спотворень. На даному етапі ні в якому разі не намагайтеся "стріляти очима" і "вимучувати посмішку" самої себе в дзеркалі, інакше ви не зможете провести діагностику свого стану. Також не можна лякатися, наприклад, побачивши надто "сумний" або "радісний" вираз обличчя - просто зафіксуйте його як є, не упереджено і без зайвих емоцій. Можна також сфотографувати і використовувати зображення в дзеркалі як відправну точку, щоб мати можливість оцінювати ефективність лікування на кожному його етапі.

Основна частина: масаж, гімнастика обличчя, догляд

Зафіксувавши всі «проблемні момени» підберіть в інтернеті або попросіть Вашого косметолога показати Вам техніки масажу тих чи інших зон. Виконуйте його регулярно. Нехай це буде 10-15 хвилин, але кожен день. В цей же час вкрай бажано привчити себе до щоденної зарядки (для загального тонусу) і легких пробіжок або тривалих прогулянок.

Створіть під час процедур навколо себе приємну атмосферу, наприклад, з приємною музикою і неяскравим денним освітленням.

Щоб отримати можливість контролювати певні м'язи обличчя, потрібно спочатку перевірити чутливість в цій зоні шляхом защіпування, продавлювання, орієнтуючись на власні відчуття - робіть як вам приємно. Хорошим прийомом для розслаблення області очей є накладення і легке продавлювання підставами долонь рук на окологлазні ділянки з чергуванням фіксації рук і масажної дії.

Для відновлення нормального кровопостачання шкіри обличчя рекомендується застосовувати таку масажну техніку як дрібне короткочасне защіпування шкіри до появи відчуття пульсації поверхні і припливу крові в оброблювану зону. Після закінчення такого масажу обов'язково розгладьте шкіру легкими ковзаючими рухами уздовж м'язів і вмивайтеся теплою водою до зникнення ефекту пульсації.

Основний вашим завданням, після серії масажів та інших оздоровчих заходів буде спостереження і фіксація змін, що відбуваються в тонусі м'язів обличчя і стані шкіри. Таким чином, ви будете заохочувати себе рухатися далі і не кидати лікування, і досягнете хороших результатів. Крім масажу можна порадити активне тренування м'язів обличчя, обов'язково чергуючи розслаблення і напругу різних зон.

Головні цілі всіх лікувальних заходів - це відновлення нормального тонусу м'язів обличчя (в тому числі управління власної мімікою обличчя), оздоровлення тканин шкіри обличчя (лікування запалень, нормалізація виділень сальних залоз, відновлення еластичності шкіри).

Косметика Image Skincare від зморшок

Підберіть Ваш догляд з Image Skincare серед препаратів ліній:

- Ageless: базова антивікова лінія Імідж Скинкеа. Пептиди спрямованої дії, потужні антиоксиданти, рослинні стовбурові клітини, ретинол дозволяють розгладити дрібні і глибокі лінії.

- The Max: ботулоподобні пептидні сполуки в складі роблять засоби цієї лінії чимось на зразок "ботокса в банці". Завдяки міорелаксації досягається стійкий ефект розгладження шкіри.

- MD: важка артилерія для зрілої шкіри. Найефективніші препарати, які дають результати навіть на зрілої шкірі 50+.

02 серпня 2020

Написати коментар

Ми автоматично визначили вашу мову як українську.
Ви можете змінити її тут:

Українська Російська