Як правильно наносити продукти для догляду за шкірою?
У приготуванні їжі поєднання кількох інгредієнтів без необхідної підготовки не дасть бажаного результату. У догляді за шкірою так само. Коли ви навчитеся правильно наносити і змішувати свої засоби догляду, ви будете впевнені, що ваша шкіра отримує максимум користі.
Багато порад, які ви вже знаєте, можуть здатися складними, але насправді все просто. Головне правило догляду за обличчям - наносите препарати від найніжнішої до найгустішої консистенції. Чому? Інгредієнти з маленькими молекулами, які містяться в тоніках та сироватках на водній основі, повинні бути нанесені першими, оскільки вони легше та швидше проникають у вашу шкіру. Таким чином, ви запобігаєте «блокуванню» інгредієнтів.
Знаючи це правило, ваш догляд за шкірою повинен бути наступним:
1. Очищуючий засіб
Очищення шкіри обличчя – важливий етап щоденної б'юті-рутини, який допоможе вирішити безліч проблем. Щодня на поверхні шкіри та в порах накопичуються забруднення: пил, декоративна косметика, шкірне сало, відмерлі частинки шкіри і навіть залишки доглядових засобів. Для того, щоб позбутися їх, у вас є як мінімум дві причини: вони провокують запалення, а також знижують ефективність косметики.
Почніть етап очищення обличчя з густого (масляного) засобу, потім закінчіть ніжнішим засобом для очищення, яке зазвичай у формі крему, гелю або піни.
Пінні засоби для очищення є найлегшими варіантами і утворюють приємну консистенцію на вашій шкірі. Вони є вибором номер один для комбінованої шкіри та ефективно видаляють надлишок шкірного сала, яке може призвести до небажаних запалень.
Гелеві очищувальні засоби важчі за піну, не такі густі, як кремові продукти. Вони створені для більш глибокого проникнення в шкіру, містять мікрогранули для м'якого відлущування і є найкращим вибором для шкіри, схильної до акне.
Кремові очищувальні засоби є найгустішими варіантами косметики для очищення обличчя. Вони ідеально підходять для сухої шкіри, а також для чутливої та призначені для боротьби з надлишком шкірного сала, що накопичується на поверхні вашого епідермісу, а також у порах.
Приклад для чутливої шкіри: очистіть шкіру, не пошкоджуючи шкірний бар'єр ніжної шкіри, за допомогою Очищуючого гелю the MAX або, якщо ваша шкіра сильно подразнена або схильна до покраснінь, використовуйте очищуючий гель з алое Ormedic.
2. Ексфоліатор та/або маска
Незалежно від того, чи ви проводите процедури відлущування щотижня або кілька разів на тиждень, пілінг обличчя - наступний крок. Після очищення та/або відлущування саме час нанести вашу улюблену маску.
Відлущення призначене спеціально для видалення мертвих клітин шкіри, які скупчилися на вашій шкірі. Природним шляхом наша дерма оновлює свої клітини кожні 30-40 днів, але регулярне відлущування може допомогти прискорити цей процес.
Приклад для чутливої шкіри: для ефективного відлущування використовуйте Освітлюючу відлущуючу пудру Iluma, а потім використовуйте Балансуючу гелеву маску Ormedic, у разі почервоніння використовуйте Зволожуючу ензимну маску Vital C, або Біомолекулярну зволожуючу маску I MASK.
3. Тоніки та місти
Тоніки, місти, есенції, а також інші водні рідкі засоби для догляду за шкірою - це перші продукти, які ви наносите і які не змиваються. Наносьте, поки ваша шкіра ще волога від очищення, щоб вона могла ефективніше вбирати інгредієнти.
Основне завдання цих продуктів – допомогти збалансувати рН шкіри. Адже дисбаланс pH може призвести до жирності чи сухості шкіри. Тоніки та місти допоможуть видалити надлишки шкірного сала, не пересушуючи шкіру.
4. Точковий догляд
Якщо ви точково використовуєте препарати для усунення випадкових запалень, рекомендуємо наносити даний тип засобів відразу після тонізації. Точкові препарати відмінно підходять для зменшення появи різних дефектів шкіри, таких як сонячні плями, пігментні та темні плями, гіперпігментація та загальний нерівномірний тон шкіри.
Для шкіри, що страждає від дисбалансу pH або нестачі зволоження (живлення), відмінно підійде пробіотична Очищаюча маска I MASK. Вона дієво зволожує, зменшує тьмяність і зміцнює бар'єрні функції шкіри. Зелена глина та деревне вугілля, що входять до складу, усувають забруднення та виводять токсини з вашої шкіри, залишаючи її гладкою та чистою. Якщо ви лікуєте точкову сухість, то Зміцнююча трансформуюча маска I MASK чудово зволожить вашу шкіру за допомогою суміші гіалуронової кислоти та рослинних екстрактів. Ви не тільки отримаєте заряд вологи, але також ваше обличчя помітно підтягнеться.
5. Сироватка
Сироватки - незамінний помічник у вирішенні певних проблем зі шкірою, оскільки вони містять найвищу концентрацію активних інгредієнтів, які спрямовані на проблеми старіння, лікування акне, гіперпігментації, чутливості або сухості. До складу сироваток входять потужні антиоксиданти для боротьби з вільними радикалами, це один з найбільш важливих способів уповільнення старіння.
Привабливість сироваток у тому, що вони легко підбираються під певну проблему. Ви можете змінити їх відповідно до ваших потреб. Наприклад, якщо у вас запалення, ви можете використовувати сироватку, яка призначена для боротьби з запаленнями, а потім переключитися на сироватку, що освітлює, таку, наприклад як Відновлюючий серум MD.
Також ви можете покращити свою сироватку, змішуючи її з іншими сумісними препаратами. Але пам'ятайте! Ви повинні уникати змішування двох активних інгредієнтів, таких як ретинол, вітамін С та оксикислоти, оскільки їх комбінація може спричинити подразнення. Один з найкращих способів покращити сироватку – додати гіалуронову кислоту, для підвищення зволоження шкіри.
Приклад для чутливої шкіри: змішайте Антиоксидантну сироватку Ormedic із двома краплями Поживної сироватки із вітамінами A, C, E Vital C.
6. Крем для очей
Більшість думають, що креми для очей є останнім кроком, але пам'ятайте правило: оскільки креми для очей ніжніші за текстурою, ніж зволожуючі, їх потрібно наносити раніше. На додаток до крему ви можете вибрати відновлюючу маску для очей MD. Маска призначена для області навколо очей, допомагає зменшити ознаки втоми, освіжити та заспокоїти шкіру.
7. Зволожуючий крем (ніч та/або день)
Важлива роль, яку відіграє ваш зволожуючий крем, полягає в тому, щоб «зафіксувати» все, що ви щойно старанно нанесли, і запобігти випаровуванню вологи з вашої шкіри, зберігаючи її збалансованою та еластичною протягом дня.
Зволожуючі засоби можуть бути у вигляді заспокійливого лосьйону, емульгованого крему або пом'якшувального бальзаму. Правильний зволожуючий засіб, такий як, наприклад, Зволожуюча ензимна маска Vital C, може стати чудовим способом відновлення та живлення верхніх шарів шкіри. Крім цього, маска захищає від зовнішніх пошкоджень, утримуючи поживні речовини та вологу.
Приклад для чутливої шкіри: увечері нанесіть Біо-Пептидний нічний крем Ormedic. Якщо суха шкіра, використовуйте препарат вранці.
8. Олія (ніч та/або день)
Для сяйва шкіри або додаткового зволоження сухих ділянок використовують олії. Їх необхідно наносити в останню чергу, оскільки вони можуть проникати крізь інші інгредієнти, але не навпаки.
Приклад для чутливої шкіри: нанесіть олію для обличчя Vital C на вилиці. Увечері нанесіть трохи більше на сухі місця, такі як лоб, ніс і щоки.
9. Сонцезахисний крем (тільки день)
Сонцезахисний крем є останнім кроком у догляді за шкірою. Але, не дозволяйте олії або зволожуючому крему блокувати активні інгредієнти. Пам'ятайте, що лінія сонцезахисних кремів для обличчя Prevention+ подвоює зволоження, тому якщо у вас не зневоднена або суха шкіра, ви можете пропустити зволожуючий крем і олію протягом дня.
Приклад для чутливої шкіри: вранці захищайте шкіру від ультрафіолетового проміння будь-яким із сонцезахисних засобів Prevention+. Використовуйте Сонцезахисний зволожуючий крем SPF30 Prevention+ для нормальної шкіри або Сонцезахисний тонуючий денний крем SPF 30 Prevention+ для вирівнювання тону шкіри.
0 comments